Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk houten Tea Caddy met twee compartimenten. Deksel belijmd met diverse houtsoorten. Circa 1930. Afmeting: 13,5 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Afrikaans/Oosterse houten zes-kantige dekseldoos met stekelvarkenhaar. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 17 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met binnendeksel. Drie stukjes missen. Afmeting: 7 x 7 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje met goud figuren decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 20 x 5,5 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Willst Du den Heiden Hilfe schicken + papier maché en blik Skarbonka + missie spaarpot, Dank U, op houten basement Sint -Antonius. Afmeting: 17...
Twee Amerikaanse Diecast spaarautomaten met mechanisme. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kasper theater + goochelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksvoorwerpen. Bestaande uit: Terracotta Negroïde man, tabaksvoorraadpot. Porseleinen tabaksvoorraadpot in de vorm van een Engelsman. Messing negroïde rokende man. Afmeting: 10 - 20 cm...
Vijf oude/antieke beschilderde gipsen spaarpotten. Zonder opening, dus: indien vol, kapot gooien/slaan ! Afmeting: 17 - 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gegraveerde Hollandse messing tabaksdoos met spreuk en figuren gravering. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Bokkige ezel. Patd Aug 3D 1880. Afmeting: 13 x 22 x 8,5 cm. breuk in onderplaat verder goede staat.
Drie oude/antieke Amerikaase gietijzeren spaarpotten. Bij één missen de beweegbare ogen. Bestaande uit: Eén maal gemerkt, C. Hanthorne Direct LLC. Eén maal gemerkt J.E. Stevens 1890 Fat 103. Eén maal ...
19e Eeuwse bronzen penkandelaar met heilig hart en cherubijnkoppen. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten pijpenfoedraal met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.