Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...
Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.
Antiquarisch poezie album met circa vierhonderd poezie plaatjes + kinderbestek doosje. Circa 1920. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Grote oude tafellamp in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing met blauw glas. Afmeting: 81 x 48 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Lange dames winter-bontjas. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Twee antieke miniaturen in ivoren lijst. Damesportretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antieke metalen spiegellijst met rozetten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.
Antiek kistje met Vogelaugen furnier en putti op geit. Circa 1900. Afmeting: 9 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Groot kavel met diverse (tafel)aanstekers en accessoires. Ongetest in diverse condities.
Twee oude Chinese wanddiorama's. Gemaakt van natuursteen, jade en hout. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee Art Deco boekensteunen met herdershonden. Circa 1930. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Metalen Russisch monument bureaulamp. Circa 1957. Sputnik monument. Ontwerp Daniel Gasienca. Afmeting: 18 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Aparte antieke messing sigarenknipper, als scheepstelegraaf. Gemerkt Arth. Lambrecht Hamburg, Beldham packings. Afmeting: 16 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud celluloid China/Japan. Bestaande uit: Drakenboot met zes figuren + oester met zeven figuren. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde ovale lijsten met ranken. Afmeting: 41,5 x 33,5 cm (= binnenmaat). In redelijk/goede staat.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Japans Kamasutra uitklapbaar boek met vijf erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Aquarellen op houtsnedes? Afmeting: 18 x 12 x 3,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bewerkte messing historisme houder/kelk met draken en fratsen gezichten. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek albast. Eén maal Griekse godin, circa 1900, gerestaureerd. Eén maal naakte dame. Eén maal tafellamp. Afmeting: 15 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote messing historisme plafondlamp met vijf lichtpunten. Circa 1890. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.
Zes oude/antieke Oosterse doosjes. Divers. Onder andere: Japan, Indonesië. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke dekseldozen. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Schwarzwald, Indonesië. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Antieke 30-er jaren messing maritime sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Vijf-delig plated inktstel. Bestaande uit: Twee inktpotjes, postzegeldoosje, basement met kroontjespen. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 22 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke parasols. Eén maal Japan met been. Eén maal bamboe. Afmeting: 40 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke blikken paashaas chocolade gietvormen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse antieke brooddekseldozen. Eén maal emaille, 1915. Eén maal keramiek met hout, 1930. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 19e Eeuwse theestoof met ketel. Drankhouder voor honden, St. Bernhard. Grote houten flacon. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.
Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Messing bestekset met houten grepen. K.W.V. Royal Class. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 40 x 43 cm. In goede staat.
Vier maal oud glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Egyptische parfumflacons. En één olie + azijn kandelaar. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse hout met lederen protese (kunstbeen). Oude wormbeval. Afmeting: 100 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
Den Haagse Arts & Crafts houten gekuipte kan met messing banden. Was winkel in Den Haag, 1898 - 1904. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse bierpullen. Bestaande uit: Grote koper geslagen Jugendstil bierpul met florale zweepslag decor, circa 1915 + grote geëtste glazen bierpul met edelhert decor en tinnen deksel, ...
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen koffiekannen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Japans cloisonne, floraal. Bestaande uit: Dekselpot, bloemvormige schotel en twee vaasjes. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Antieke bronzen briefopener met vier hondenkoppen. Circa 1920. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese messing briefopener met tijger en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen briefopener met aap. Circa 1900. Afmeting: L 21,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse grote kruithoorn, gemaakt van koeienhoorn en plated messing. Montuurrand beschadigd. Afmeting: 22 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten portre montre horlogehouder met messing monturen. Afmeting: 30 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Afmeting: 29 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese uit coquilanoot gesneden miniatuur. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Oud Chinees edelstenen jaspis aapje met kalebas en houten console. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met necessaires en vakverdeling. Glazen flacons en geheime lade zijkant. Met mechanisme. Afmeting: 17 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: Lederen foedraal, floraal/goud decor. Notenhouten parelmoer belijmde stempel. Gietijzeren vernikkelde inktpot met Franse reclame. Afmeting: 12 - 24 cm. In re...
Twee antieke eikenhouten met messing kaarskandelaren. Circa 1920. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.