Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Oude messing retro bureaulamp met groen glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat
Duitse 50-er jaren Tor Merkur notenhouten radio. Met garantiebewijs. Afmeting: 33 x 26 x 55 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...
Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.
Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke tinnen maten. Gestempeld. 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.
Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.