Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.
Antiek vurenhouten hangkastje met messing beslag. Aangeboden door muziekkorps der v.m. Schutterij Enschede 1893 - 1933. Afmeting: 38 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met leren bekleding. Afmeting: 98 x 41 x 45 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten plantentafel. Circa 1920. Afmeting: 81 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan tafel. Circa 1920. Engeland. Afmeting: 74 x 75 x 37 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl notenhouten kist met klep naar voren. 20e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 63 x 53 x 132 cm. In goede staat.
Kleine Engelse regency-stijl mahoniehouten naaitafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 38 cm. In goede staat.
Wortelnoten Barok-stijl twee-laden commode met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 75 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagere hoekkastje met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke stoelen. Bestaande uit: Bidstoel + stoel met snijwerk en biezen zitting. Afmeting: 90 x 50 x 46 cm / 110 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 85 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten biervat bar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 41 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje met geslepen glas en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 60 x 110 x 30 cm. In goede staat.