Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte diepe schaal met karper decor. Afmeting: 6,5 x 37 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen bord met Lange Lijs decor in tuin. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met zeldzaam decor, westerlijk huis met Europeanen en Chinese pagode bij rivier + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randglazuurschades. Afmeting: 41 x...
Grote antieke polychrome Fayence Neo Renaissance pronk dekselvaas. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met waterlelie/vogel/insecten/florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte Familie Rose kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 8 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Prachtige 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy bord met Chinese jacht voorstelling en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede sta...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Gouda's polychrome platelen Jugendstil klokkenstel. Circa 1915. Afmeting: 14,5 - 28,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zes stuks antieke Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere Imari. Haarlijnen en of chips. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén cup met tekst, figuur en kippen decor, met bodemmerk. Eén kom met fabeldieren, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 7 - 15,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks diverse Chinees porseleinen borden met blauwe decors. 18e Eeuw. Twee gaaf, twee haarlijn en één met chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oude bewerkte Chinese stukken koraal met Chinese godheden. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met tuin decor. Afmeting: 13 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met rondom figuren in coulissen decor. Eén kopje + twee schotels chip. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Makkumse polychrome Fayence vogelkooi. Gemerkt Tichelaar. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Delfts Fayence kaststel met molen decor en bodemmerk Tichelaar. Smalle vaas gerestaureerd. Afmeting: 23 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Napels porseleinen figuren. Romantisch paar. 20e Eeuw. Beide licht beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopje met florale decor, geisha en gecontourneerde omranding. Afmeting: 4 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Oost Indische Compagnie porseleinen roomschenkkan met adelijke figuur + pauw decor. Chip deksel. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Herend serviesgoed. Bestaande uit: Tien kop en schotels, zout/peper stel, twee dekseldozen, tablet, twaalf cakebordjes, suikerpot + melkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede s...
Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Duitse porseleinen koffiekannen met roze florale decors. Blindmerk en R-N. Beide haarscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
Lot van drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal landschap met figuren decor, één chip. Eén maal Chinees Imari, floraal, goed. Eén maal Queng Lung, haarscheur. Afmet...
Vier delen Perzisch beschilderd keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Drie-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Grote keramieken schaal met blauw/groene glazuur. Gesigneerd Han Boerrigter. Landschap decor. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met zilveren deksel. Met florale decor. Haarscheuren onderrand. In redelijk/goede staat.
Zeven maal divers Chinees porselein. Onder andere: Capucijner, Imari. Minimale chip schotel. Afmeting: 7 - 10,5 cm In goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Duitse porseleinen reukverdrijvers. Circa 1930. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse kraakporseleinen Wanli schotel met coulissen decor en gecontourneerde rand. Rand gerestaureerd. Afmeting: 5 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. En een Chinees porseleinen Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk met decor van fig...
Oude Japanse of Chinees porseleinen vaas met kinderen + lampionnen decor. Bodemmerk. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson borden met rozen en goud decor. Twee borden chips, één bord gebroken en drie goed. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Villeroy en Boch gelimiteerd sierbord. Ontworpen door Wladimir Njemuchin/Nemukhine. 1925 - 2016. No. 4. Titel: Carreau. Circa 1980. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kom met florale decor en vier tekens bodemmerk. Geribbelde omranding. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met floraal/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma tête à tête theeservies. Eén kopje mist, éen kopje haarscheur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 x 25 x 24 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Twee mooie antieke Japanse Satsuma pijpvazen met florale/vogel/goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zweeds Rörstrand deelservies. Decor Ostindia. 20e Eeuw. Bestaande uit: 6 kop/schotels + suikerpot. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch ontbijtservies. Decor Luxembourg. Bestaande uit: Twee tablets, theekan + comfoor, melk/suiker set, achttien kop en schotels, ontbijtborden, gebaksborden, botervloot. Minima...
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met rondom 17e - 18e eeuws slagveld decor . Handgeschilderd. Circa 1900. Haarlijn kopje. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Kopjes, kommen, dekselbekers etc. Bodemmerk. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Lot van drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung met paradijsvogels in landschap decor. Eén bord goed, één bord chips, één bord beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staa...
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose bloempot met figuren, insecten en florale decors. Afmeting: 22 x 26,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence koe. Hoorn en oor gerepareerd. Afmeting: 10 x 10 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.
Zeven delen oud Chinees republiek porselein. Bestaande uit: Zes vazen met diverse decors/teksten + gemberpot. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen octagonale theebus met zes tekens bodemmerk, landschap rondom met figuren en keizerlijk gele glazuur. Afmeting: 30 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met florale+goud decor en ribbels. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale, draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese porseleinen trekpotten. Eén grote trekpot, 17e - 18e eeuw, lichte glazuurschade + één kleine trekpot, 19e - 20e eeuw. Afmeting: 10 x 19 x 13 cm + 8,5 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Twee oude/antieke Chinese Kantonese vazen met Familie Verte, florale/vogel decor. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In goede staat.
Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen 18e eeuwse Quang Lung schotel met pagodes in baai en figuren. Randglazuur schade. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met florale decors en bodemmerk. Haarlijnen en chip deksel. Afmeting: 15 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Vier octagonale schotels, floraal. Twee goed. Twee met haarlijn. Eén diepe schotel, tuindecor met vazen en vlinder, goed + kopje. Eén kopje octogon...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers floraal. Eén met haarscheur, drie met minimale chips. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.-Germany. Bestaande uit: Zingende jongen, nr. 131 + Jongen met cake, nr. 128. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén achtkantige kom met bodemmerk en florale decor. Eén vaasje met florale decor. Afmeting: 6,5 x 12 x 12 cm / 12 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal oude Japanse keramieken figuren met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Monnik, Quan Yin, pauw (chips snavel), paradijsvogel, tempelhond. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen pin up lampenvoeten met benen. Circa 1915. JA. R. en genummerd. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon schotel met florale decor. Op houten standaard. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Majolica Jugendstil aardewerk met florale zweepslag decors. Circa 1915. Bestaande uit: Twee vazen en drie borden. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Acht maal diverse antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Met florale/landschappen decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Twee maal haarlijn + chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot (14x) Chinees porselein, Familie Rose. Onder andere: Krekeldoos, opdienschalen, kommetjes, dekselpotje etc... Afmeting: 4 - 21 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Chinees porseleinen republiek-stijl vaas. Met figuren decor en tekst. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Zes maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met karpers en kreeft + schotel, scherf af. Twee capucijner kopjes met bodemmerk, één chip. Chinese Imari schotel. Deksel. Afmeting: 5 - ...
Zes antieke Duitse porseleinen kop en schotels met roze florale decors. Met blindmerk W. Wallendorf. Circa 1800. Twee schotels licht beschadigd. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.