Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.

Antiek Sevres inktstel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese roodlak doos
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. Deksel is doormidden gebroken geweest en weer gelijmd, ...

Grote Imari dekselschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Antiek Schierholz inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude porseleinen vogels
Resultaat: 35 EUR

Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 1930-1950
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude Yixing theepot
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.

3x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Oud/antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 35 EUR

Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale be...

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke porseleinen dekseldozen met Zwiebelmuster decor. Afmeting: 12 - 13 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

2x Porseleinen Pin Up lampjes
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Franse porseleinen pin up lampenvoeten met benen. Circa 1915. JA. R. en genummerd. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

6x Wedgwood porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes maal oud Engels Wedgwood bisquit porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Achtkantige 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met tuin decor. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen Jugendstil vaas met afbeelding van bloemenmeisje. Circa 1915. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x 10 cm ø. In goede staat.

6x Antiek Duits porselein, 1800
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Duitse porseleinen kop en schotels met roze florale decors. Met blindmerk W. Wallendorf. Circa 1800. Twee schotels licht beschadigd. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Keuls steengoed
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Keuls steengoed. Eén oliekruik. Eén rumtopf. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.

2x Chinese capucijner schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met florale decor. Afmeting: ø 11,2 cm. In goede staat.

2x Chinese vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/vogels en tekst decor. Afmeting: 30 x 19,5 ø. In goede staat.