Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen dekseldozen met Zwiebelmuster decor. Afmeting: 12 - 13 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Zes maal oud Engels Wedgwood bisquit porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Achtkantige 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met tuin decor. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
Zes antieke Duitse porseleinen kop en schotels met roze florale decors. Met blindmerk W. Wallendorf. Circa 1800. Twee schotels licht beschadigd. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal Keuls steengoed. Eén oliekruik. Eén rumtopf. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met florale decor. Afmeting: ø 11,2 cm. In goede staat.