Vier maal oud Herend porselein met goud/roze florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen bord met Lange Lijs decor in tuin. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose potten met floraal, figuren en/of teksten, met goud rand. Bodemmerk. Afmeting: ø 19 cm - ø 19,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met fijn geschilderd decor. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26,8 x 12,5 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopje met florale decor, geisha en gecontourneerde omranding. Afmeting: 4 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met vlinder + bloesem decor. Haarlijn in deksel. Afmeting: 47 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom landschap decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kantonese siervaas met craquele glazuur, Chinese tekens en vazen. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met vlinder decor en bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 5,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met draken/koppen/ringen decor. Eén ring beschadigd. Afmeting: H 22,5 cm. In redelijk/goede staat.