18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Rose Löwestoft decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Handbeschilderde snuffbottle + flacon, naakte dame. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Klapmutskan + achtkantige vaas. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø / 17 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke kop en schotels. Bestaande uit: Vijf maal Kutani porselein. Vier maal Japans porselein. Zes maal 20e eeuw, romantische lithografieën. Afmeting: 6,5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.