Antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Ming-stijl vaas met paradijsvogels. Afmeting: 20 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met florale/Foo-honden decor. Geribbelde omranding. Afmeting: 25 x 31 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japans blauwe Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en rondom florale decor. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma wierookbrander met fijn geschilderde decors rondom. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 14 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, florale en goud decor. Afmeting: 6 x 34 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur. Ontwerp Albert Caasman. 1886 - 1968. Hoofdje gelijmd. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur. Visser aan stuurwiel. Circa 1900. Gemerkt Austria en nummers. Stukje stierwiel af. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Duits bisquit porseleinen Fürstenberg veulen. Ontwerp Alb. Hinrich Hussmann. 20e Eeuw. Minimale chip hoef. Afmeting: 16 x 28 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen 18e eeuwse Quang Lung schotel met pagodes in baai en figuren. Randglazuur schade. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft gemerkte Jugendstil sierschotel met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 3 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Majolica Jugendstil aardewerk met florale zweepslag decors. Circa 1915. Bestaande uit: Twee vazen en drie borden. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.
Drie maal Art Deco porselein. Circa 1920. Bestaande uit: Vaas, blauw/wit, floraal + twee kandelaren, alléén genummerd. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan+suikerpot. Afmetin...