Hoge kwaliteit antieke Japanse gesigneerde Satsuma sierschotel met kraanvogels bij waterpartij. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Aparte grote oude Chinees porseleinen bolvaas met groene florale decor rondom en zes tekens bodemmerk. Oude chip bodemrand. Afmeting: 18,5 x 26 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met opgewerkt goud decor, gesigneerd 20e eeuw 18xø9cm cond G.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met draken decor en Foo-honden op deksel. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese Bloempot/visbowl. Buitenkant met figuren en bloemen decor. Binnenkant met vissen en waterplanten. Eind 20e eeuw. Afmeting: 36 x 42 cm ø. In goede staat.
Grote keramieken schaal met blauw/groene glazuur. Gesigneerd Han Boerrigter. Landschap decor. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch ontbijtservies. Decor Luxembourg. Bestaande uit: Twee tablets, theekan + comfoor, melk/suiker set, achttien kop en schotels, ontbijtborden, gebaksborden, botervloot. Minima...
Twee antieke Delftse Fayence schotels met leeuwen decor. 18e - 19e Eeuw. Bijlmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Oude Japanse of Chinees porseleinen vaas met kinderen + lampionnen decor. Bodemmerk. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zoutnap met pagode in landschap decor. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 6 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.