Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén grote schenkkaraf, florale decors + bodemmerk + knobbelvaas met twee oren, florale decors, keizerlijk geel, paradijsvogels + bodemmerk. Afmeting: 23...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
1x Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat, Grote oude Chinese Yixing theepot, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staa...
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Eén vaas scherf gelijmd. Eén vaas chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse porseleinen bokaalvazen met blindmerk D. Figuren en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence schotel met florale decors. Gemerkt met bijl. Twee chips. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kopjes met draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Löwenstoft florale decors. Randen goudkleurig bijgeschilderd. Afmeting: 19,4 x 19,4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale en manden decor. Bestaande uit: Eén maal pannenkoek + één maal diep bord. Randglazuurschades. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep. Moeder met kind en poes. Circa 1925. Eén vingertop er af. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese geglazuurde terracotta balustervormige vaas met florale decor. Enkele glazuurbeschadigingen. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese jade gesneden figuur op houten basement. Quan Yin. Afmeting: 16 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. Twee maal jacht op konijn, beschadigd. Twee maal florale decor, één haarlijn, één goed. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord chip. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse blauwe Fayence papborden met chinoiserie decors. Eén bordje randschade. Afmeting: ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Twee borden, floraal, 18e eeuw, enkele chips. Eén kom, 18e eeuw, haarscheur. Eén vingerschaal, 19e eeuw. Eén bord met draken en...
Oude Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Eén bloem beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee zeldzame antieke Japans porseleinen bekers met olifanten kop, kind + konijn. Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zes delen oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Amuletten et cetera. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Onder andere: Medaillons, figuren, armband. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen kopjes met hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 mx 7,6 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen tafelbel met opgewerkte florale+insecten decor. Circa 1900. Chips. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma wierookbrander met fijn geschilderde decors rondom. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 14 x 15 x 10 cm. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence polychrome sierschotel. Castelli Teramo. 20e Eeuw. Landschap met visser decor. Afmeting: ø 46,5 cm. In goede staat.
Antieke zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met zes bodemtekens. Met florale en goud decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip rand deksel. Afmeting: 13 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.
Zeer grote peervormige oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, Chinese figuren in landschap decor. Afmeting: 47 x 36 cm ø. In Goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Bestaande uit: Polychrome chinoiserie, randschade + Blauw chinoiserie, floraal, twee chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands Delfts Fayence olie en azijnstel. Gemerkt De Klauw. Circa 1900. Afmeting: 21 x 21 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tichelaar dekselpot met florale decor en bodemmerk. Scherf deksel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met figuren decor + symbolen. Afmeting: 9 x 19 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met zes tekens bodemmerk. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 21 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen handbeschilderde terrine met zilveren omranding (laag gehalte). Afmeting: 29 x 24 cm ø. In goede staat.
Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse Empire porseleinen amfora vazen met handbeschilderde decors. Eén vaas stukje gelijmd + één chip oortje bij andere vaas. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...
Duitse Hummel lampenvoet. W.-Germany. 1935/37. Jongen klimt in boom. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Duitse Hummel lampenvoet. W.-Germany. Nr. 223. Meisje en jongen bij boom. Minimale chip bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee kleine Den Haagse Rosenburg polychrome platelen pijpvaasjes. Circa 1915 - 1920. Eén randglazuur chipje. Afmeting: 10 x 5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen bolvazen met florale/vlinder/vogel decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Villeroy en Boch, Bonn vazen met landschappen decors. Circa 1900. Afmeting: 47 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose potten met floraal, figuren en/of teksten, met goud rand. Bodemmerk. Afmeting: ø 19 cm - ø 19,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Ming-stijl vaas met paradijsvogels. Afmeting: 20 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
Mooie Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met fijn geschilderde romantische decors. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 17 cm. In matige staat.
Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.
Prachtige grote Imari porseleinen bloempot met zes-hoekige vlakken. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 35 cm. In goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met bloedrood en ijsblauw lusterglazuur. Afmeting: 22 x 26 cm ø. In zeer goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met ijsblauw lusterglazuur en zwart geglazuurde hals. Afmeting: 26 x 27 cm ø. In zeer goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen schotel met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: ø 28,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence mangaan borden met chinoiserie decors. Met bijl teken. Twee randschades, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren, vleermuizen et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met opgewerkte bloemen en insecten decor. Enkele chips. Afmeting: 6 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met florale/Foo-honden decor. Geribbelde omranding. Afmeting: 25 x 31 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: 6,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen dekseldoosjes met florale en goud decor. 20e Eeuw. Kleinere heeft chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oud polychrome tegeltableau. 9-Pas met katten voorstelling. Randschade. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.