Twee maal Flipje Betuwe reclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Flipje Tiel figuur, oudste type, hoofd gelijmd + kartonnen gelithografeerde Flipposcoop. Afmeting: 50 x 22 x 17 cm / 27 x 16 x 22 cm. In go...
Zeldzame antieke gipsen ijsbeer. Duitsland. Circa 1915. Met spreuk: Das gute Konditoren Eis. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Verkade Toffee kruideniersblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 27 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.
Drie antieke N.V. van Melle's Toffee kruideniersblikken. Breskens Hollands. Circa 1910. Afmeting: 30 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vroege Douwe Egberts kruideniers voorraadblik. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 49 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.
Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Twee reclame figuren. 30-er / 60-er Jaren. Papier maché. Bestaande uit: Van Nelle Tabak figuur, arm bevestiging gerestaureerd + Sandeman Sherry figuur. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.
Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude papier maché whisky reclame figuren. Bestaande uit: Drambuie figuur + King George IV Old Scotch Whisky. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.
Vier oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken White Horse Scotch Whisky + Celluloid Bulmers Cider + Keramieken Taconis Maja Tabak + papier maché Hulskamp Genever De Blauwe Hengst. Afm...
Drie reclame figuren, bier/jenever. 20e Eeuw. Bestaande uit: W.M. Youngers Keg Beers + Schmidts of Philadelphia + papier maché heer met jeneverglas. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam authentiek Persil emaille reclamebord. Beetje bijgeschilderd aan de kanten. Voor 1930. Afmeting: 40 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Groot authentiek Douwe Egberts emaille reclamebord 'Echte Friesche Heeren-Baai'. Bijschildering rand gedeelte. Afmeting: 69 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...
Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...
Twee zeldzame antieke van Melle's Toffee kruideniersblikken. Circa 1910 - 1920. Afmeting: 31 x 29 x 20 cm / 42 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.