Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke voorraadblikken, 1930
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Broekema's Koffie-Thee. Van den Bergh's Koffie-Thee. Circa 1930. Afmeting: 31 x 48 x 32 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.

Oude weegschaal + klok, 1920
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Oude paspop
Resultaat: 200 EUR

Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.

Lot antiek keukengerei, 1900 - 1920
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.

4x Kwatta cacao
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Kwatta Cacao blikken. Circa 1920. Bestaande uit: Papier/karton reclamebord. Blikken cacao bus. Keramieken dekselpot. Kwatta Cacao blik. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Bernsen koffie, beter koffie. Eén maal Kremer's Koffie en Theehandel N.V. Afmeting: 37 x 31 x 40 cm / 37 x 30 x 43 cm. In redelijk/goed staat.

Emaille bord, Zuid Sleen
Startprijs 175 EUR

Oud emaille reclamebord van de A.N.W.B. - K.NA.C. Zuidsleen. Afmeting: 99 x 40 cm. In redelijk/goede conditie.

Antieke Simplex kruideniers koffiemolen
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke kruideniers koffiemolen, Simplex No. 6. Gietijzer met vernikkeld messing en adelaar bovenop. Afmeting: 60 x 33 x 32 cm. In goede staat.

Lot authentieke deco kaas objecten
Resultaat: 75 EUR

Lot authentieke antieke decoratieve kruideniers kaas objecten. Bestaande uit: Vier deco kazen, 1930 + kaassnijder + lithografieën kaasvoorstelling. Afmeting: 38 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Startprijs 40 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude/antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Lot diverse blikken
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse oude/antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Maggi, Honig, Toffee de Luxe. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

7x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 70 EUR

Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke papieren reclameborden
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.

2x Oude reclamefiguren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.

5x Antieke voorraadblikken, divers
Resultaat: 75 EUR

Vijf antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Thee, cacao, pepermunt. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke reclame blikken
Resultaat: 80 EUR

Drie grote antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: Smarius + twee maal Ark's beschuit. Afmeting: 41 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke etalagepoppen, 1920
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke cacao blikken
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude/antieke blikken
Resultaat: 40 EUR

Lot diverse oude/antieke voorraadblikken met reclame. Onder andere: Toffee's et cetera. Leuk lot! Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

7x Antieke blikken
Resultaat: 40 EUR

Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Onder andere: V.S. Pepermunt. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

7x Antieke kruideniersmaten, 1910
Resultaat: 40 EUR

Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.

Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen
Startprijs 200 EUR

Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.

Emaille reclamebord 't Gildenhuis
Startprijs 80 EUR

Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.