Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Broekema's Koffie-Thee. Van den Bergh's Koffie-Thee. Circa 1930. Afmeting: 31 x 48 x 32 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Vier oude Kwatta Cacao blikken. Circa 1920. Bestaande uit: Papier/karton reclamebord. Blikken cacao bus. Keramieken dekselpot. Kwatta Cacao blik. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Bernsen koffie, beter koffie. Eén maal Kremer's Koffie en Theehandel N.V. Afmeting: 37 x 31 x 40 cm / 37 x 30 x 43 cm. In redelijk/goed staat.
Oud emaille reclamebord van de A.N.W.B. - K.NA.C. Zuidsleen. Afmeting: 99 x 40 cm. In redelijk/goede conditie.
Grote antieke kruideniers koffiemolen, Simplex No. 6. Gietijzer met vernikkeld messing en adelaar bovenop. Afmeting: 60 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Lot authentieke antieke decoratieve kruideniers kaas objecten. Bestaande uit: Vier deco kazen, 1930 + kaassnijder + lithografieën kaasvoorstelling. Afmeting: 38 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Lot met diverse oude/antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Maggi, Honig, Toffee de Luxe. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.
Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Vijf antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Thee, cacao, pepermunt. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: Smarius + twee maal Ark's beschuit. Afmeting: 41 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorraadblikken met reclame. Onder andere: Toffee's et cetera. Leuk lot! Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Onder andere: V.S. Pepermunt. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.
Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.