30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.
Oude AGFA Film emaille reclamebord. Photo Goods. Door schilder Schmidt Bellheim. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 26 cm. In goede staat.
Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.
Hollands handingeschilderd reclame ontwerp. F. v/d Meulen poelier. Circa 1930. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 75 x 96 cm. In goede staat.
Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde 30-er jaren Art Deco schilderijen met oldtimers. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Groot Duits antiek schoenmakers hout beschilderd reclamebord. Circa 1910. Met de tekst: 'Von Norden, Osten, Süden, Westen besohlt mein Meester am besten'. Afmeting: 185 x 58 cm. In goede staat.
Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse kartonnen gelithografeerde Adler reclame voor Instrumente und Saiten. Circa 1930. Afmeting: 47 x 34 cm. In zeer goede staat.
Twee maal Flipje Betuwe reclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Flipje Tiel figuur, oudste type, hoofd gelijmd + kartonnen gelithografeerde Flipposcoop. Afmeting: 50 x 22 x 17 cm / 27 x 16 x 22 cm. In go...
Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.
Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam zeven-delig Jugendstil Blooker's Cacao / mokka servies met landschappen decors. Circa 1915. Afmeting: 6 - 19 cm. In goede staat.