Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Vatel Deventer voorraadblik, 1920
Resultaat: 60 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.

2x Grote antieke Douwe Egberts blikken
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Douwe Egberts kruideniers voorraadblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 28 x 43 x 32 cm / 35 x 48 x 36 cm. In goede staat.

9 Delen groen emaille, goudrand
Resultaat: 160 EUR

Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 11 - 30 cm. In uitstekende staat.

3x Kruideniers snijmachines
Resultaat: 80 EUR

Drie oude kruideniers snijmachines. 20e Eeuw. Geëmailleerd. Eén maal Gemerkt Standvast. Eén maal gemerkt Olland. Eén maal Unika. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.

Oude vleeshaak + accessoires (10x)
Resultaat: 200 EUR

Oude ijzeren vleeshaak met kunststof slagerij decoratie materiaal. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Emaille reclambord voor schoenpoetsmiddel
Resultaat: 130 EUR

Zeldzaam antiek emaille reclamebord voor schoenpoetsmiddel. Diamantine mit Sparsieb. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 33 cm. In goede staat.

Antiek papier maché slagerij toonbankvarken
Resultaat: 70 EUR

Antiek papier maché slagerij toonbank varken met originele beschildering. Afmeting: 34 x 32 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke voorraadblikken, 1930
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: H. Smith Koffie Groningen. Insulinde Koffie-Thee Groningen. Circa 1930. Afmeting: 38 x 30 x 40 cm / 36 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke voorraadblikken. Bestaande uit: V.S. Medicinale pepermunt. K.W. Koffie Haarlem. Ongemerkt figuren decors. N.V. Senzora Deventer, zuivere gemalen peper. Afmeting: 31 - 38 cm. In redelijk/g...

3x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Jugendstil, First Crop Flowery pe Koe. Eén maal Kanis en Gunnink Koffie en Thee. Eén maal Kahrel's Thee, Groningen. Afmeting: 33 - 49 cm. In redelijk...

Lot voor-oorlogse blikken (8x)
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse voor-oorlogse blikken dozen met diverse lithografie. Onder andere: Chocolade et cetera. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

25x oude/antieke voorraadblikken, 20e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vijfentwintig oude/antieke voorraadblikken met reclame. Divers. Onder andere: Koffie, cacao et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Lot antiek keukengerei met keramiek
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek keukengerei met keramiek. Bestaande uit: Drie koffiemolens, nootmuskaat-raspmolen en een kruidenkastje. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.

4 Delen emaille
Resultaat: 50 EUR

Vier maal emaille. Zeldzame van emaille gemaakte wasmiddelenhouder, Persil, ATA, IMI. Eén zeephouder, zandloper, bakje met schepen. Afmeting: 25 - 33 cm. In zeer goede staat.

2x Antieke voorraadblikken, 1930
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Van Nelle Koffie - Thee. Eén maal Aroma Extract Koffie. Circa 1930. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.

6x Reclame materiaal (divers)
Resultaat: 50 EUR

Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...

Antieke kruideniers dispenser
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke vernikkelde kruideniers dispenser voor tafelolie. Circa 1920. Afmeting: 85 x 30 x 26 cm. In goede staat.

4x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1930
Resultaat: 115 EUR

Vier antieke voorraadblikken. Circa 1915 - 1930. Eén maal Jan de Ruyter tabak Uithoorn. Eén maal koffie/thee/cacao Groningen. Eén maal V.S. Medicinale pepermunt. Eén maal Senzora chocolade poeder Deve...

6x Antieke voorraadblikken, 1900 - 1940
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes antieke voorraadblikken. Divers. 1900 - 1940. Afmeting: 12 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

5x Apothekers reclame Sanatogen
Resultaat: 110 EUR

Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kruideniers reclame
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oude/antieke kruideniers objecten met reclame. Onder andere: Gelithografeerde kaasblikken, koekblik, klokje et cetera. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: V.S. Pepermunt, Koek & Banket R.J. de Kroes + theebus. Afmeting: 24 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lot reclame asbakken
Resultaat: 45 EUR

Lot van negen reclame asbakken + twee reclame kleingeld toonbank bakken + sigarensnijder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

4x Antieke houten voorraaddozen
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.