Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Douwe Egberts kruideniers voorraadblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 28 x 43 x 32 cm / 35 x 48 x 36 cm. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 11 - 30 cm. In uitstekende staat.
Drie oude kruideniers snijmachines. 20e Eeuw. Geëmailleerd. Eén maal Gemerkt Standvast. Eén maal gemerkt Olland. Eén maal Unika. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Oude ijzeren vleeshaak met kunststof slagerij decoratie materiaal. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord voor schoenpoetsmiddel. Diamantine mit Sparsieb. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 33 cm. In goede staat.
Antiek papier maché slagerij toonbank varken met originele beschildering. Afmeting: 34 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: H. Smith Koffie Groningen. Insulinde Koffie-Thee Groningen. Circa 1930. Afmeting: 38 x 30 x 40 cm / 36 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Bestaande uit: V.S. Medicinale pepermunt. K.W. Koffie Haarlem. Ongemerkt figuren decors. N.V. Senzora Deventer, zuivere gemalen peper. Afmeting: 31 - 38 cm. In redelijk/g...
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Jugendstil, First Crop Flowery pe Koe. Eén maal Kanis en Gunnink Koffie en Thee. Eén maal Kahrel's Thee, Groningen. Afmeting: 33 - 49 cm. In redelijk...
Lot diverse voor-oorlogse blikken dozen met diverse lithografie. Onder andere: Chocolade et cetera. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Vijfentwintig oude/antieke voorraadblikken met reclame. Divers. Onder andere: Koffie, cacao et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek keukengerei met keramiek. Bestaande uit: Drie koffiemolens, nootmuskaat-raspmolen en een kruidenkastje. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal emaille. Zeldzame van emaille gemaakte wasmiddelenhouder, Persil, ATA, IMI. Eén zeephouder, zandloper, bakje met schepen. Afmeting: 25 - 33 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Van Nelle Koffie - Thee. Eén maal Aroma Extract Koffie. Circa 1930. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Grote antieke vernikkelde kruideniers dispenser voor tafelolie. Circa 1920. Afmeting: 85 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Circa 1915 - 1930. Eén maal Jan de Ruyter tabak Uithoorn. Eén maal koffie/thee/cacao Groningen. Eén maal V.S. Medicinale pepermunt. Eén maal Senzora chocolade poeder Deve...
Lot van zes antieke voorraadblikken. Divers. 1900 - 1940. Afmeting: 12 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers objecten met reclame. Onder andere: Gelithografeerde kaasblikken, koekblik, klokje et cetera. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: V.S. Pepermunt, Koek & Banket R.J. de Kroes + theebus. Afmeting: 24 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van negen reclame asbakken + twee reclame kleingeld toonbank bakken + sigarensnijder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.