Twaalf oude glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Drie antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 76 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers objecten met reclame. Onder andere: Gelithografeerde kaasblikken, koekblik, klokje et cetera. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met éénentwintig antieke voorraadblikken. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Lot antieke jeneverflessen, Grolsch, limonade siroop et cetera. Met reclame. Sommige nog vol!! In doos. Afmeting: 38 x 50 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien zeldzaam antieke blikken postkaarten met diverse lithografieën. Holland. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen Hollandse Bols Jenever figuren in klederdracht. Met kurk in bodem. Circa 1910. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Drie maal Koffie Hag. Circa 1930. Bestaande uit: Blik met nog vacuum verpakte inhoud. Koffiemolen 'Wie proeft die roemt'. Glazen reclamebord. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Antiek papier maché slagerij toonbank varken met originele beschildering. Afmeting: 34 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Lot diverse voor-oorlogse blikken dozen met diverse lithografie. Onder andere: Chocolade et cetera. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke diverse voorraadblikken met reclame. 20e Eeuw. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Hille's Beschuit, 1920. Gulden Vlies Sigaren Fabrieken, 1900 - 1925. Afmeting: 42 x 30 x 27 cm / 28 x 56 x 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Lot authentieke antieke decoratieve kruideniers kaas objecten. Bestaande uit: Vier deco kazen, 1930 + kaassnijder + lithografieën kaasvoorstelling. Afmeting: 38 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek aap-noot-mies kinderschoolborden. Zes maal diverse dozen vol papieren letters voor aap-noot-mies. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.
Groot lot divers kruideniers antiek. Onder andere: Blikken, emaille et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Zes maal antiek groen emaille voor keuken. Inclusief groen porseleinen koffiemolen. Circa 1910. In uitstekende staat. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Van Melle's Toffee's reclame voorraadblikken. Afmeting: 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Thee, cacao, pepermunt. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.
Zeer groot antiek kruideniers Bleekers Koffie voorraadblik. Circa 1900. Afmeting: 62 x 37 cm ø. In goede staat.
50-er Jaren Hollandse houten bus met reclame 'Kaveewee, in de lucht, te land, ter zee'. Heros gemerkt op wielen. Afmeting: 16,5 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Drie oude kruideniers snijmachines. 20e Eeuw. Geëmailleerd. Eén maal Gemerkt Standvast. Eén maal gemerkt Olland. Eén maal Unika. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: H. Smith Koffie Groningen. Insulinde Koffie-Thee Groningen. Circa 1930. Afmeting: 38 x 30 x 40 cm / 36 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Broekema's Koffie-Thee. Van den Bergh's Koffie-Thee. Circa 1930. Afmeting: 31 x 48 x 32 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Bernsen koffie, beter koffie. Eén maal Kremer's Koffie en Theehandel N.V. Afmeting: 37 x 31 x 40 cm / 37 x 30 x 43 cm. In redelijk/goed staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Van Nelle Koffie - Thee. Eén maal Aroma Extract Koffie. Circa 1930. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Drie grote antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: Smarius + twee maal Ark's beschuit. Afmeting: 41 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kruidenierskastje. Circa 1900. Diverse inhoud, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 34 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Lot antiek groen emaille met goudrand, twee petroleumbranders en doofpot. Circa 1915. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers reclame objecten. Onder andere: Gipsen eieren in rek, decoratie + reclame artikelen in doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: IJsseldijks Thee, V.S. Pepermunt, Van Heuff Koffie-Thee. Afmeting: 34 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude/antieke Hollandse schoolplaten. Divers. Afmeting: 80 - 110 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke kruideniersblikken. Onder andere: Verkade Toffee, van Melle's Toffee, Goldstar Toffee, Excellent. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Bestaande uit: V.S. Medicinale pepermunt. K.W. Koffie Haarlem. Ongemerkt figuren decors. N.V. Senzora Deventer, zuivere gemalen peper. Afmeting: 31 - 38 cm. In redelijk/g...
Ronning Kaffee. Kruideniers etalage kastje met inhoud. Divers. Afmeting: 35 x 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke blikken kruideniers voorraadblikken. Eén maal Duitse Kaffee + H. Smith-Groningen. Afmeting: 60 - 64 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken voor tabak. Onder meer: Poorters Tabak + Guldens Baai + van Rossum's Taba. Afmeting: 50 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.