Andries Verleur. 1925. 1876 - 1953. Landschap met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude/antieke Chinese werken. Onder andere: houtsnedes, aquarellen. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
H. Kaufmann. Duitse School. Circa 1960. Kantoorgebouw met auto's. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 47 x 66 cm. In goede staat.
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
Drie ikonen naar oud voorbeeld. Bestaande uit: Met 950 zilver rizza + handbeschilderd en verguld Maria en kindje Jezus + notenhouten paneel twee dimensionaal gestoken, met kunststof gezichten. Afmetin...
Gerrit Pieter Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Herder met vee langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Jacobson. 1907. Visser met pijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Rieter. Circa 1960. Eendenfamilie aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Middle East. John Bartholomen & Son Ltd. Afmeting: 75 x 97 cm. In goede staat.
Francois Dubois. 50-er Jaren. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
S. Pollentine. 21e Eeuw. Zangvogels op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse prenten in zwarte lijsten. Afmeting: 39 x 71 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Reinier. 20e Eeuw. Stilleven met porselein en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Catharina Louisa Beer Poortugael. 1872 - 1944. Edelman bij rustplaats met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.