Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Octave de Coninck. Belgische School. Standsrand met zigeunerkamp. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...
X. Dungher? Circa 1930. Impressionistisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
J. Vergeer. Circa 1950. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 140 cm. In goede staat.
Theo Wiegman. Stilleven, keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Hendrik van Bloem. 1874 - 1960. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 88 x 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Jongen in bos met takkenhut. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Koeien bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Namen en wapenen der ED. AGTBAARE HEEREN oud raden of te vroedschapen der stadt Dordrecht. De Leth Fecit ex collectione Wilh. van der Lely. Afmeting: 54 x 42 cm. Gravur...
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret horlogemaker de Oude Eissink. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Otto Lais. Twee figuren. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 40 x 57 cm. In goede staat.