Naar Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Meisjesportret. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.
Jos Pauwels. 1903 - 1983. Havengezicht. 50-er Jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws aquarel. Italiaans riviergezicht met kastelen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1921 - 2006. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 28 cm ø. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boerderij met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.
J. Vergeer. Circa 1950. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 140 cm. In goede staat.
Monogram H.R. Tweede helft 20e eeuw. Poezen portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18,5 cm. In goede staat.
B.C. Noltee. 1903 - 1967. Stadsrivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 18 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Zoutfabriek Hengelo. Eénmalige uitgave, proefdruk. Litho op papier. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
L. Landré. Circa 1930. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Octave de Coninck. Belgische School. Standsrand met zigeunerkamp. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, oesters, brood en tinnen bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ids Wiersma. Lot tekeningen/etsen (11x). Gemengde technieken op papier. Afmeting: 5 - 24 cm. In goede staat.
Anthony Keyzer. 1897 - 1961. Drentse boerderij met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Havengezicht. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 22 x 33 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 130 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Áfmeting: 42 x 28 cm. In redelijke staat.
F. Wartena. 1855 - 1933. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
P. Pahle?. Duitse School. Circa 1880. Duits riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 63 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Koeien bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 100 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 75 cm. In goede staat.
Rangé. 20e Eeuw. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Sophie H....... Twee soldaten bij stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 29 cm. In goede staat.
Willy Fleur. Tinnen kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Joh. C. Braakensiek. 1858 - 1940. Meisje bij venster. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.
Affiche Toulouse Lautrec 1959. Musée Jacquemant André. Portret Toulouse Lantrec. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.