Antiek Frans beeld. Treurende vrouw. Circa 1900. Angelus. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Premier Nio, vrouw op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen damesbuste. Circa 1880. Sokkel gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kruisridders. Circa 1900. Afmeting: H 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal antiek marmer met albast beelden. Honden. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 22 x 14 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen kruisridder. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Joop Hansen. Fantasie figuur. Composiet. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke terracotta heren buste. Officier. Afmeting: 90 x 64 x 36 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken liggende boeddha op console met kikker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot zwaar oud Afrikaans houtgestoken beeld. Meerder figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgestoken figuren. Afmeting: H 105 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke beeldjes. Eén maal metalen vernikkelde fluitspelende pierrot, circa 1930. Eén maal jongen met gieter, afgebroken, compositie metaal, circa 1900. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede ...