Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Belgische bronzen 'Manneke Pis' op rood marmeren piedestal. Circa 1900. Marmer gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Griekse dame op chais longue. Gemerkt J.P.M.D. 204. Afmeting: 22 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Twee-delig. 21e Eeuw. Lezend meisje op klapstoel. Afmeting: 26 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oude Oosterse messing boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Oude Oosterse zittende bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.
Drie moderne aardewerken sculpturen. Bestaande uit: Terracotta, gesigneerd D.B., Dora Bittkamp. Terracotta/zwart, voorover gebukte man. Abstracte figuur, zwart. Afmeting: 15 -19 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters messing. 20e Eeuw. Eén maal Ghendi, gegraveerd. Eén maal messing bewerkt paard. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Griekse beelden figuren. Eén op rood marmeren sokkel. Eén mannen figuur, reproductie brons. Circa 1900. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Bronzen 'Vrouwe Justitia'. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.