Groot bronzen figuur in Weense stijl. Arabier onder palm. Gemerkt met kruik en B. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha. Eind 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha met bodemmerk. Eind 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Naar Remmington. Cowboy. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 68 x 29 cm. In goede staat.
Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Grote bronzen figurengroep op zwart marmeren basement. Twee paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 72 x 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 48 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeelster op zwart marmeren basement. Gesigneerd E. Valdez. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Frans Madonna beeld. Oude wormbeval, niet actief. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen draken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Naakte man op paard, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen cowboy te paard. Smoking up. Gesigneerd C.M. Russel. 1864 - 1926. Oudere nagietsel. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld met onyx basement. Meisje met druivenmand. Compositie metaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl kalkoen op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.