Antieke 925/000 zilveren cilindervormige muntenkoker met schuifbodem. Klein deukje. MT.: Onduidelijk, Birmingham 1903. Afmeting: 3 x 7,5 cm. Circa 32 gram. In goede staat.
Zilveren presenteerblaadje, 950/000, Parijs, rond glad model. ø 21,5cm. ca 303 gram. In goede staat
Twee kristallen schotels met zilver, 833/000. Ronde geslepen schotel met gecontourneerde rand, met diverse beschadigingen, voorzien van een gecontourneerde beugel, deels getorst met parelrand. ø24x18c...
Kristallen schotel met opstaande rand voorzien van een ruitslijpsel, voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand, voorzien van reparatie. Minimale chips. ø24x20cm.
Kristallen fruitschaal met fraai slijpwerk en een aculadevormige rand, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: P.Cool, Sneek, jl.:S:1852. ø21x19cm. Enkele chips, verder ...
Bijzonder 835/000 zilveren gembercouvert met fraaie florale graveringen en parelmoer heften. Anno 1850 - 1851. Lengte 18,5 cm. Mr. J.A. Lintveld - Amsterdam. In goede staat.
Zilveren theepot, 800/000, rechthoekig model versierd met gedreven voorstellingen met spelende putti en voluten. Voorzien van gekrulde steel en tuit met floraal decor. Geplaatst op 4 gekrulde poten. 1...
Parelmoer lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepeltjes met puntbak en getorste steel voorzien van een bokkepoot. 8,5 cm. 15x7,5x3,5cm. In goede staat
Kristallen karafje met geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat
Kristallen kandijpot, geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren knop met malachiet. ø 17x24cm. Enkele chips, verder in goede staat
Zilveren roomkom, 835/000, rond model met gedreven voorstelling met krullen, bloemen en putti. ø 12,5x8cm. ca 152 gram. Stukje van de rand, verder in redelijk goede staat.
Antieke zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en deels gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram. In redelijk goede staat
Twee 835/000 zilveren amuselepels. Eén maal Zilverfabriek Voorschoten, anno 1916. Eén maal jaarletter S = anno 1827. Circa 60 gram. In goede staat.
Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat
Grote zilveren strooibus, 925/000, op ronde voet met 2 gekrulde grepen. En een strooidop met diverse gezaagde patronen. MT.: William Hutton & Sons Ltd, London jl.: l:1906 12x8x23 cm. ca 323 gram. In ...
Twee zilveren miniaturen, 925/000, in de vorm van een spinnewiel en een koffiemolen. MT.: Medusa Oro, Arezzo. totaal ca 117 gram. 5,5cm hoog. In zeer goede staat.
Zilveren miniatuur koets met paard, 835/000, groot miniatuur, met koets met man op de bok en vrouw achterin. Met paard. MT.: Zilverfabriek Premselaar, Haarlem, jl.:r:1977. 15x6cm. ca 116 gram. In ze...
Statenbijbel, 1818, met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een strijdwagen met 4 paarden en strijders en een koets met paard en figuur achter op de bok. 7x4cm. ca 78 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een kar met 2 koeien en vat en een koets met 2 paarden en 3 vaten. 9x3,5cm en 8x3 cm. Totaal ca 125 gram. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 925/000, een kinderwagen met uit draad met parasol en een trapfiets. MT.: Medusa Oro, Arezzo, totaal ca 67 gram. 7x7cm en 8x3,5cm. In zeer goede staat
Porseleinen zwavelstokkenpotje, geplaatst op 3 zilveren bolpootjes, met zilveren deksel en hengsel. Versierd met graveerwerk. ø8x13cm. In redelijk goede staat. Samengesteld.
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd gezaagd model met krullen en een rand met bloemen. 25x18x5cm. Voorzien van datumgravure aan de binnenzijde. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam. jl...
Sigarenkoker uit schildpad versierd met zilveren randen en een afbeelding van een boer met 2 paarden. MT.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.