Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hoeketagere met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 55 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.
Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Oude messing lantaarnklok met ankergang en slagwerk op grote bel. Afmeting: 37 x 20 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.
Miniatuur wortelnoten Amsterdamse staande klok van Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: met console H 91 cm. In goede staat.
1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43396, NS 5/600 en 1x E-lok 04184 A, NS 1601, beide in originele verpakking en in goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. Niet gemerkt, dus maker onbekend. Ze heeft glazen ogen, een haren pruik en mooie, antieke zijden kleding. Geleed lijf van papier-maché en hout. Lengte 43 cm.
Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek kinderspeelgoed. Divers. Onder andere: Celluloid, kleertjes, blik, porselein, rammelaars etc. Zéér interessant lot!! Afmeting: 4 - 323 cm. In goede staat.
Drie loks Trix H0: 1x 22438, DB E 70 21, 1x DB 140 458-1 en 1x DB 184 003-2, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43692, DB 181 211-4 (Lorraine) en 1x E-lok 43636, E41 004, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63780.1SNCF 407219 (Fret) en 1x E-lok 43460, SNCF BB8251, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43410, BR 44.5 DR en 1x E-lok 43560, SNCF BB9330, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43641, ÖBB 1141 en 1x E-lok 63547, SNCF BB9306, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43758, DRG E18 39 en 1x E-lok 43693, DB 181-213-0 (Saar), beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43965, DB BR 181.2 en 1x E-lok 43640, ÖBB 1141, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63555, DB-AG 112 122-7 en 1x Diesellok 63978, DR V 200 025, beide in originele verpakking en in goede staat.