Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.

Mahonie hoek-etagère
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten hoeketagere met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 55 x 43 cm. In goede staat.

Engelse klapstoel met inleg
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Engelse lederen bureaustoel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.

2x Montis fauteuils
Resultaat: 350 EUR

Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur , 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Oude lantaarnklok
Resultaat: 140 EUR

Oude messing lantaarnklok met ankergang en slagwerk op grote bel. Afmeting: 37 x 20 x 17 cm. In goede staat.

Staande Engelse klok, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.

Miniatuur A'dams staande klok
Resultaat: 160 EUR

Miniatuur wortelnoten Amsterdamse staande klok van Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: met console H 91 cm. In goede staat.

Wereldklok
Resultaat: 350 EUR

1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43396 + 04184 A
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43396, NS 5/600 en 1x E-lok 04184 A, NS 1601, beide in originele verpakking en in goede staat.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...

Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. Niet gemerkt, dus maker onbekend. Ze heeft glazen ogen, een haren pruik en mooie, antieke zijden kleding. Geleed lijf van papier-maché en hout. Lengte 43 cm.

Antieke teddybeer, 1930
Resultaat: 135 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kinderspeelgoed
Resultaat: 225 EUR

Lot oud/antiek kinderspeelgoed. Divers. Onder andere: Celluloid, kleertjes, blik, porselein, rammelaars etc. Zéér interessant lot!! Afmeting: 4 - 323 cm. In goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Resultaat: 110 EUR

Drie loks Trix H0: 1x 22438, DB E 70 21, 1x DB 140 458-1 en 1x DB 184 003-2, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

2x Roco H0: 43692 + 43636
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43692, DB 181 211-4 (Lorraine) en 1x E-lok 43636, E41 004, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63780.1 + 43460
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63780.1SNCF 407219 (Fret) en 1x E-lok 43460, SNCF BB8251, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43410 + 43560
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43410, BR 44.5 DR en 1x E-lok 43560, SNCF BB9330, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43641 + 63547
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43641, ÖBB 1141 en 1x E-lok 63547, SNCF BB9306, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43758 + 43693
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43758, DRG E18 39 en 1x E-lok 43693, DB 181-213-0 (Saar), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43965 + 43640
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43965, DB BR 181.2 en 1x E-lok 43640, ÖBB 1141, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63555 + 63978
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63555, DB-AG 112 122-7 en 1x Diesellok 63978, DR V 200 025, beide in originele verpakking en in goede staat.