Zes 835/000 zilveren viscouverts met Haags Lofje. Mr. Zilverfabriek - Voorschoten. Anno 1940. Afmeting: 17 cm en 20,5 cm. Als nieuw. Circa 600 gram. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd patroon met o.a. spijlen en gecontourneerde driehoekjes, met filetrand. Op de onderzijde van de bodem voorzien van een gravure: Uit dankbaarheid de...
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Münchener Schule. Cica 1880. Twee Tiroler kinderen met hengel bij hondenhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 princes geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3 mm. ø 55. ca 3,3 gram In goede staat
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...
Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Vrouw met kind bij gevangenis. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil pathefoon met spiegel en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 113 x 51 x 56 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...
Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne sierschotel met florale en vogel decor. Met gecontourneerde omranding. Meiji. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. H. Bom? 1938. Heer aan tafel met vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 20 cm. In goede staat.
Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.
Rest bestek, zilver, 800/000, met diverse tafellepels, 2 vorken, 2 vleesvorken, 12 ijslepels, 9 gehamerde borrellepels, 4 koffielepels en een petitfour schep. Diverse modellen. totaal ca 1360 gram. In...
Zilveren miniatuur comfoor met gekartelde rand en geplaatst op 3 poten. Voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, ca 1730. 8,5x5x2,3cm. In zeer goede staat
Twee maal monogram B. 20e Eeuw. Twee strandgezichten met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Lot met 5 zilveren sieraden, met o.a. 3 ringen met zirconia, een broche in de vorm van een hond met markesiet en een broche met strikmodel. diverse gehaltes. totaal ca 19 gram. In goede staat
Compleet zilveren bestek, Duits 800/000, met 12 tafelmessen, -lepels en 13 tafelvorken, 11 dessertmessen en 12 dessertvorken, een fruitmes, 10 koffielepels, 11 ijslepels, 21 taartvorken, een fraai vis...