Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Zilveren viscouverts
Startprijs 600 EUR

Zes 835/000 zilveren viscouverts met Haags Lofje. Mr. Zilverfabriek - Voorschoten. Anno 1940. Afmeting: 17 cm en 20,5 cm. Als nieuw. Circa 600 gram. In goede staat.

Jugendstil eiken rolbureau, 1915
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 200 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd patroon met o.a. spijlen en gecontourneerde driehoekjes, met filetrand. Op de onderzijde van de bodem voorzien van een gravure: Uit dankbaarheid de...

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 410 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser
Startprijs 60 EUR

Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee Tiroler kinderen met hengel
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk. Münchener Schule. Cica 1880. Twee Tiroler kinderen met hengel bij hondenhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

Gouden ring met princes
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 princes geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3 mm. ø 55. ca 3,3 gram In goede staat

Parelcollier met gouden camee broche/sluiting
Resultaat: 275 EUR

Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...

Jacoba Surie, Vaas met bloemen
Resultaat: 330 EUR

Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind bij gevangenis
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Vrouw met kind bij gevangenis. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In redelijke staat.

Antieke pathefoon, 1915
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil pathefoon met spiegel en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 113 x 51 x 56 cm. In goede staat.

Bankstel 5 delen
Startprijs 150 EUR

Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...

Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
Startprijs 900 EUR

Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 110 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Oude messing schaal
Resultaat: 40 EUR

Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne sierschotel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne sierschotel met florale en vogel decor. Met gecontourneerde omranding. Meiji. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, H.Bom? Heer aan tafel met vaas met bloemen
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk. H. Bom? 1938. Heer aan tafel met vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 20 cm. In goede staat.

J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard
Startprijs 290 EUR

Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.

Rest bestek, zilver
Resultaat: 360 EUR

Rest bestek, zilver, 800/000, met diverse tafellepels, 2 vorken, 2 vleesvorken, 12 ijslepels, 9 gehamerde borrellepels, 4 koffielepels en een petitfour schep. Diverse modellen. totaal ca 1360 gram. In...

Zilveren miniatuur comfoor, ca 1730
Startprijs 150 EUR

Zilveren miniatuur comfoor met gekartelde rand en geplaatst op 3 poten. Voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, ca 1730. 8,5x5x2,3cm. In zeer goede staat

2x Monogram B., Strandgezichten
Resultaat: 80 EUR

Twee maal monogram B. 20e Eeuw. Twee strandgezichten met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden (5x)
Startprijs 40 EUR

Lot met 5 zilveren sieraden, met o.a. 3 ringen met zirconia, een broche in de vorm van een hond met markesiet en een broche met strikmodel. diverse gehaltes. totaal ca 19 gram. In goede staat

Compleet zilveren bestek
Resultaat: 1.400 EUR

Compleet zilveren bestek, Duits 800/000, met 12 tafelmessen, -lepels en 13 tafelvorken, 11 dessertmessen en 12 dessertvorken, een fruitmes, 10 koffielepels, 11 ijslepels, 21 taartvorken, een fraai vis...