Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.
Resultaat: 300 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.

Set gouden sieraden met diamant
Startprijs 225 EUR

Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...

Mes met zilveren leeuw
Resultaat: 50 EUR

Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat

Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

Gouden ring
Startprijs 35 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat

Gouden creolen
Startprijs 135 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...

2x Roco H0: 63823 + 63828
Resultaat: 140 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63823, Einst. 1116 912-5 en 1x E-lok 63828, ÖBB 1016 023-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

Fleischmann H0 4423
Resultaat: 110 EUR

Fleischmann H0 4423, Syntus treinstel "Lint"=, BR 648. In originele doos en in goede staat

Roco H0, 68793
Resultaat: 90 EUR

Roco H0, 68675, Diesellok serie 2400 (2426) van de NS. In originele doos en in goede staat.

H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis
Resultaat: 250 EUR

H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startprijs 600 EUR

Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

Willem Dooyewaard, Ballerina
Startprijs 1.000 EUR

Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

2x Trix H0: 22752 + 22713
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22752, DB 221 118-3 en 1x E-lok 22713, Re 460 033-4, beide in originele verpakking en in goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Startprijs 100 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

4x Antieke Imari kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes
Resultaat: 400 EUR

Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 80 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...

Antieke Chinese schotel met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR

Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 110 EUR

Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Imari vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.