Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Gold". Gouden pen, rondom gegraveerd en met saffieren rand op het uiteinde. Nr. 30/199 met originele doos en papieren. In zeer goede ...
Bijzonder zilveren uitschuifbaar sigarettenpijpje in bijbehorende houder met ophangoog. MT.: Cohen & Charles, Birmingham, jl.: n:1912. 32 mm, 7 cm. Deukje in houder, verder in goede staat.
Twee zilveren drinkbekers, 835/000, één beker met initialen, MT.: W.Voet & zn, Haarlem, jl.: Q:1927, ø3,5x6cm, en een beker met inscriptie L.K.K.I. 11-2-1937. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim rond 1900. ø3...
Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, bestaand uit 3 delen, op ronde voet met filetrand en voorzien van 2 gekrulde armen. Towle Sterling. 31x11x34cm. In redelijke goede staat
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Gold". Fraaie pen, rondom gegraveerd en met gouden kroon. Nr. 30/199. In zeer goede staat.
Zilveren suikertang, 835/000, met klauwpoten en bekroond met 2 molens met draaiende wieken. MR.H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:c:1962. 12 cm. ca 30 gram. In goede staat
Lot lepels met 4 zilveren lepels, 800/000, en een plated lepel, met slingersteel en een melkmeisje. Een zilveren kwastlepel met getorste steel bekroond met een bokkepoot en 3 zilveren koffielepels met...
Sla-dienbestek (als nieuw). Gemerkt Durifine. Met 835/000 zilveren heften. Model 400. Ontwerp Gustaf Beran. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Circa 1940. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren suikerschep, 835/000, MT.: W.Visser, Purmerend, en een vork 800/000, gemerkt Antiko 800, beiden met 2 zijdig bewerkte roosstelen. totaal ca 35 gram. 12-16cm. In goede staat
Zilveren botermes en suikerschep, 833/000. Botermes met een fraai florale opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, jl.: G:1941, en een suikerschep met gegraveerde vleugelbak en get...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gourmetcollier met een langwerpige cliphanger met witgouden lijn, bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. Grootte hanger 9x16 mm. 40 cm...
Witgouden klapcreolen, 585/000, met slag en een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, lengte 15 mm. ca 7,2 gram. Als nieuw
Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring uit geel- en witgoud in het midden versierd met zirconia's. ø 51. ca 4 gram. In goede staat
Collier van gefacetteerde amethistkralen, ø 6,5mm,versierd met 9 gefacetteerde geelgouden bollen, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met bewerking. 45 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met een amethist. Ring in Art Deco stijl met een ovaal trapgeslepen amethist, 20x10mm. ø 53, ca 8,2 gram. In goede staat
Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...
Collier van gefacetteerde amethistkralen, ø 7 mm., voorzien van een geelgouden bolsluiting met bewerking, 585/000, en lakbollen. lengte 40 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 11 briljant geslepen diamanten in een rij gezet. Totaal ca 0,11 ct. Breedte ring 5 mm. ø 51. ca 3,0 gram. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een band rood-, wit- en geelgoud. De witgouden band is aan de bovenzijde voorzien van een bewerking en kleine achtkant geslepen diamantjes. Breedte ring 5,5...
Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met ovale kop met een rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist en een rand bezet met 12 gekleurde granaten. ø kop 20x16 mm. ø 50 c...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met gefaceteerde granaat en rookkwarts en kleine steentje. Lengte 18 mm. Klein steentje ontbreekt.
Zilveren dekseldoos met monogram, 925/000, geplaatst op 4 iets uitlopende poten. Met oplopend deksel versierd met guilloche gravering met monogram. De doos is voorzien van een houten interieur. 16x10x...
Zilveren roomlepel en botermes, 833/000, met steel met punt opengewerkt met floraal decor. Botermes met floraal graveerwerk op het lemmet, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: V:1930 en een r...