Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 50 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe één-deurs wandkast. Circa 1860. Afmeting: 69 x 55 x 25 cm. In goede staat.

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser
Resultaat: 60 EUR

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Eiken Empire commode, 1800
Resultaat: 120 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.

J.J. Bruun, Stadsgezichten Kopenhagen (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 25 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

3x Handwerk kleden
Resultaat: 70 EUR

Drie handwerkkleden met floraal decor. Afmeting: 120 x 76 cm + 97 x 96 cm + 123 x 76 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 325 x 225 cm
Resultaat: 300 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.

2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 150 EUR

Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Kerkje
Startprijs 70 EUR

P.A. Schipperus. Kerkje. Aquarel of lithografie op papier. Afmeting: 17,5 x 23 cm. In goede staat.

Zilveren collier, hanger met slang
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen bezet met robijnen en verder bezet met wit topasen. Grootte hanger 3x2cm. ...

Gouden oorhangers
Startprijs 80 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat

Sigarenkoker met zilver, 1863
Resultaat: 90 EUR

Sigarenkoker uit schildpad versierd met zilveren randen en een afbeelding van een boer met 2 paarden. MT.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.

2x Delftse Fayence wandborden
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.

Zilveren lepel, 1768
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Nicolaas van Nuys TT 's-Gravenhage. Anno 1768. Lengte 22 cm. Circa 72 gram. In goede staat.

2x Roco H0: 63823 + 63828
Resultaat: 140 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63823, Einst. 1116 912-5 en 1x E-lok 63828, ÖBB 1016 023-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Antieke Chinese theepotten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Fleischmann H0 4423
Resultaat: 110 EUR

Fleischmann H0 4423, Syntus treinstel "Lint"=, BR 648. In originele doos en in goede staat

Roco H0, 68793
Resultaat: 90 EUR

Roco H0, 68675, Diesellok serie 2400 (2426) van de NS. In originele doos en in goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...

G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant
Resultaat: 45 EUR

G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

6x Stel zilveren viscouverts
Startprijs 360 EUR

Zes stel 835/000 zilveren viscouverts. Steel zogenaamd rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1908 (2x), 1909 (2x), 1910 (2x). Gewicht: circa 520 gram. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Lot met 4 zilveren doosjes
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren doosjes, een rechthoekige doos met scharnierend deksel versierd met guilloche bewerking en een schild met bloemenrand, 8,5x4x2,5cm, voorzien van reparatie, een rechthoekig pillendoosje, ...

Gouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.