Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Hollandse tinnen maten. A. Reijnders Delft. Afmeting: 4 - 26 cm. In goede staat.
Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijbellegger bekleed met rode velours. Circa 1900. Afmeting: 35 x 40 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Twee maal Frederik Lund miniaturen. 1778 - 1823. Kopenhagen. Miniatuur portret officier met onderscheiding + vrouw van adelstand met kroon en sierraden. Louis Seize. Op ivoor. Afmeting: ø 6 cm. In goe...
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Elevator. Rotterdamse haven met diverse boten. Afmeting: 29 x 19 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 20e Eeuw. Huizen langs de Vecht in zomerzon. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 40 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie. Mijnwerker met carbidlamp. Litho op papier. Afmeting: 70 x 63 cm. In goede staat.