Grote ring, goud op zilver, 925/000, met grote vierkante steen, 26x26mm. met bewerkte zijkant en openband. ø 57. ca 20,3 gram. In goede staat
Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Lange barnstenen ketting met diverse gevormde kralen. lengte 210 cm. ø 4-9mm. ca 93 gram.
Zilveren armband, 925/000, met bennetonschakel. Breedte 5,5 mm. ca 17,1 gram. ca 21 cm. In goede staat
Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.
Fraaie geelmetalen ceintuur, gevlochten met ronde gezaagde elementen met roze stenen. breedte 7 cm. lengte 106cm.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met oranje zirconia's. armband met vierkante schakels om en om bezet met een vierkant geslepen oranje zirconia's. Met karabijnhaak. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm. ca 15,6 gra...
Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw
Sierlijke goldplated choker met een ankercollier en in het midden versierd met 6 ronde zirconia's, oplopend in grootte en centraal een peervormige steen. 42 cm. Nieuw
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
Marcel de With. 2006. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
K. Vink. 20e Eeuw. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delige antieke Oosterse tinnen bewerkte mocca set. Afmeting: 14 x 45 x 9,5 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.
Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.