A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Vordense beek in de herfst. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Collier, bestaande uit vier-streng bloedkoraal. Met 14 krt. gouden slot.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Théophile de Bock. 1851 - 1904. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 29 cm. In goede staat.
Eugeen van Dieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Schapen en kippen bij stalingang. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan + suikerpot. Afmet...
Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...
Oude Chinees porseleinen penselenhouder met tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13,2 x 10,2 cm ø. In goede staat.
Zilveren bierpul, Humpen, renaissance-stijl historisme, 19 e eeuw, Hanau, voorzien van een scharnierend klepdeksel versierd met een rand van acanthusbladeren. Geplaatst op 3 bewerkte grote bolpoten en...
Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Twee maal China. Bestaande uit: Lot postzegels + biljetten. Ongeopende Chinese rijstwijn. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
M.H. Mackenzie. 1878 - 1961. Ook verso gesigneerd en Prins Hendrikkade Amsterdam. Koetsen in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 36 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Prachtige antieke gesigneerde messing microscoop. Door Dr. Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. In originele mahoniehouten kist met accessoires. Afmeting: 13 x 19,5 x 31,5 cm. In goede staat.
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Monogram A.S. 19e Eeuw. Figuren op vestingswal. Sepia op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met karper/peterselie decor. Enkele chips omranding. Afmeting: 9,3 x 19,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.