Bijzonder 835/000 zilveren gembercouvert met fraaie florale graveringen en parelmoer heften. Anno 1850 - 1851. Lengte 18,5 cm. Mr. J.A. Lintveld - Amsterdam. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, met rechthoekige bak met een filetrand, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rechthoekige voet met 4 bolpoten, alle 4 gerepareerd, geplaatst op een o...
Zilveren ring, 925/000, met edelstenen. Ring met een bloemvorm met bewerkte contouren binnenin bezet met gefacetteerde edelstenen met peridot, amethist, blauw topaas en granaat. grootte kop 22x22mm. ø...
Friese zilveren roomlepel, 833/000, Art Deco, met ronde bak en een fraai gegraveerde haaksteel met een bewerkte rand. MT.: J.H.van der Meulen, Joure, jl.:J:1919. Ca 20 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur kraankan met comfoor, 833/000, MT.: S.Zwanenburg, Sneek. In zeer goede staat. 4x4x7cm.
Ronde geelgouden streekbroche, 585/000, met Zeeuwse knop en kleine knopjes. 3 appliquejes ontbreken. ø 25 mm. ca 4,7 gram. In redelijk goede staat.
Zilveren gebaksschep, 833/000, met een fraai gezaagd blad met graveerwerk en een bloemenmand bij aanzet van de greep. MT.: H.A.Schuss, Amsterdam 1826-1867. 28 cm. In goede staat
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met allegorische voorstelling en voorzien van een houten interieur. Amsterdam jl.:O:1949. 10x8x3cm. In goede staat
Gouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Rozetoorknoppen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.25 ct. ø 5,5mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Zilveren soeplepel, 833/000, model puntfilet. MT.:Gerritsen en van Kempen, jl.:P:1925. 29 cm. ca 140 gram. In goede staat
Paar zilveren schoenen, klederdracht, met zware zilveren gespen, 833/000, versierd met . Circa 1860, gekeurd in Den Haag. In goede staat
Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, rond model met romeinse cijfers en rosé kleurige wijzers. ø50 mm, voorzien van grove Engelse horlogeketting, 925/000, figaroschakel met Christoffel hanger, 800/...
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.