Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Oud slingerglas met gravure. Groenendael en zwaan. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén mist tempelleeuw. Verder in goede staat.. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Antiek Art Deco keramieken lampetstel. Circa 1930. Afmeting: 32 x 35 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met goud en opaal. Een klemband met een klein blauw opaaltje, ø 4 mm, en geelgouden accenten. Breedte armband 4-7,5mm. Totaal ca 17,7 gram. In goede staat
Zilveren slavenband, 925/000, merk Quinn, met V-vromige bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en veiligheid. Breedte 5-18mm. ca 33,3 gram. In goede staat.
Zilveren horloge en broche, 835/000, horloge met opengewerkt floraal patroon en een broche van een trombone en hoorn. In goede staat
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 10-13-16 mm, met in een roze tint. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 57 cm. Nieuw
Zilveren suikertang, 835/000, met klauwpoten en bekroond met 2 molens met draaiende wieken. MR.H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:c:1962. 12 cm. ca 30 gram. In goede staat
Zilveren botermes en suikerschep, 833/000. Botermes met een fraai florale opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, jl.: G:1941, en een suikerschep met gegraveerde vleugelbak en get...
Rinkelband gemaakt uit jade. ø 9 mm, Grootte ca ø 60mm. In goede staat
Lot met een zilveren servetring en 3 vingerdoekringen, 835/000. Servetring met bijpassende vingerdoekring, rechthoekig gecontourneerd model met een bewerkte rand. gegraveerd M.J.de B. En twee ovale vi...
Zilveren klontjestang en bijpassende suikerschep, 835/000, klontjestang met klauwpoten en suikerschep met kolenbak. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9-10 cm. totaal ca 33 gram. In zeer goede staat
Pontiac horloge, met ovaal gecontourneerde stalen kast, met creme kleurige wijzerplaat. mechanisch. Voorzien van een zwarte band.
Pontiac horloge met een langwerpige kast uit staal en een rosé kleurige wijzerplaat en een zwarte band. mechanisch
Zilveren strooibus, 925/000, rond verlopend model met strooier met vaas.MT.:Holton & Allday, Birmingham, jl.: y:1923. ca 32 gram. ø34x80mm. Diverse deukjes verder in goede staat.
Zilveren manchetknopen, 835/000, rechthoekig model met vergulde geslepen details. 18x18mm. totaal ca 15,8 gram. In goede staat