Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met vlinder + bloesem decor. Haarlijn in deksel. Afmeting: 47 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met figuren decor + symbolen. Afmeting: 9 x 19 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Fijn beschilderd met florale/insecten decor. bodem zat vroeger een gat professioneel gerestaureerd Afmeting: 35 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.
Kapitale japanse porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met opgewerkte bloemen en insecten decor. Enkele chips. Afmeting: 6 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met zes tekens bodemmerk. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 21 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met cracked ice decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met landschappen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen kommen met floraal en draken decor. Eén minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 - 13 cm ø / 6,5 - 11 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee maal haarlijn + chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. Twee maal jacht op konijn, beschadigd. Twee maal florale decor, één haarlijn, één goed. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. Met figuren en florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 12 cm. In goede staat.
Zes diverse beeldjes uit edelstenen, met een schildpad uit malachiet, een schildpad uit turkoois, turkoois varken, agaten aap, een olifant en aap. 3-10 cm.
Antieke Chinees porseleinen drakenkom. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 9 x 18,7 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decors en bodemmerk. Chips en haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees Familie Verte porselein. Bestaande uit: Zes kopjes en vier schotels, waarvan één schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x 13,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse Fayence polychrome sierschotel. Castelli Teramo. 20e Eeuw. Landschap met visser decor. Afmeting: ø 46,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Eén maal hoog model met salamander + bodemmerk. Eén maal met bamboegrip, tekst en landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 8 cm ø / 13 x 12 x 8 cm ø. In go...
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen IJsselstroom vazen. Circa 1915. Schilder M.N. en schilder S. Nr. 2180. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Twee kleine Den Haagse Rosenburg polychrome platelen pijpvaasjes. Circa 1915 - 1920. Eén randglazuur chipje. Afmeting: 10 x 5 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Löwenstoft florale decors. Randen goudkleurig bijgeschilderd. Afmeting: 19,4 x 19,4 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.
Antieke Den Haagse polychrome Rosenburg Fayence siervaas met florale decor. Nr. 149, schilder O. W5G. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.
Hollandse antieke platelen schenkkan van De Distel (Amsterdam). Polychrome, Art Deco. Circa 1920. Schilder D.Z. Nr. 69/Leci. Haarlijnen in handvat. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Originele antieke Rosenburg dekselvaas met florale decor. Den Haag. Schilder Z.B. W34G. Circa 1915. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierrot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame kwaliteit Japanse Satsuma kom met bodemmerk. Met figuren bij bamboebomen decor. Chip rand. Afmeting: 5,7 x 14,3 cm ø. In redelijke staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Lot Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Lot antiek gesigneerd Japans eierschaal porselein. Circa 1900. Vijf schotels en tien kopjes. Floraal, vogels, insecten decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62790, NS 2445 en 1x Diesellok 69926, NS 2201, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Piko H0: 1x E-lok 57460, 189 027-6 en 1x Diesellok 57580-2, 2016 036-2, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 37317, DB 111 0956-6 en 1x E-lok 34402, DB 110 216-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63656, NS 1113 en 1x Diesellok 63490, DB-AG BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43396, NS 5/600 en 1x E-lok 04184 A, NS 1601, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 3168, NS 1213 en 1x E-lok 3324, NS 1139 (botsneus), beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks H0: 1x Diesellok Roco 59430, SNCB/NMBS 5939 en 1x Diesellok Fleischmann 4235, DB 221 131-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 59483, ACTS 7105 en 1x E-lok 57485, DHL 182 009-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 57508, 218 084-0 en 1x Diesellok 59400, 843 093-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Kavel met 20 personenwagens van Roco, H0 spoor. Allen in goede staat
Kavel met 12 wagons van Roco en Fleischmann, H0 spoor. Allen in redelijk tot goede staat
Märklin/HAMO H0 34302, E-lok Re 446, Marklin/Hamo lok in doos van standaard Marklin uitvoering. In goede staat