Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met karper/peterselie decor. Enkele chips omranding. Afmeting: 9,3 x 19,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Monogram A.S. 19e Eeuw. Figuren op vestingswal. Sepia op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke gesigneerde messing microscoop. Door Dr. Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. In originele mahoniehouten kist met accessoires. Afmeting: 13 x 19,5 x 31,5 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
M.H. Mackenzie. 1878 - 1961. Ook verso gesigneerd en Prins Hendrikkade Amsterdam. Koetsen in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 36 cm. In goede staat.
Twee maal China. Bestaande uit: Lot postzegels + biljetten. Ongeopende Chinese rijstwijn. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren bierpul, Humpen, renaissance-stijl historisme, 19 e eeuw, Hanau, voorzien van een scharnierend klepdeksel versierd met een rand van acanthusbladeren. Geplaatst op 3 bewerkte grote bolpoten en...
Oude Chinees porseleinen penselenhouder met tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13,2 x 10,2 cm ø. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...
Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan + suikerpot. Afmet...
Eugeen van Dieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Schapen en kippen bij stalingang. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Théophile de Bock. 1851 - 1904. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 29 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Collier, bestaande uit vier-streng bloedkoraal. Met 14 krt. gouden slot.
A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Vordense beek in de herfst. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Zilveren servies, 833/000, 5 delig met een theekan, melkkan, suikerpot, lepelvaas en comfoor. Servies rijkelijk versierd met cannelures en gedreven floraal decor met een gerulde greep met bollen en ee...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Fraai bewerkte kokosnootbeker, gesneden en gevat in koloniale zilveren versiering. Eerste helft 19e eeuw. Voorzien van een Engels zilveren binnenbakje, 925/000. 10x6x10cm. In goede staat
Jan Adam Zandleven. 1868 - 1923. Hooischuur in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier schilderijklok met drie maal slagwerk. Circa 1840. Figuren voorstelling met paardenkar en soldaat bij kerk. Schilderij heeft craquele. Slagwerk behoeft aandacht. Afmeting: 75 x 85 c...
60-er Jaren Jaeger LeCoultre Atmos klok. Nr. 90401. Gebruikssporen. Functies niet getest. Afmeting: 22,5 x 16,5 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Vermeille". Verguld met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919 met originele doos en papieren. In zeer goede staat.
Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Vermeille". Sterling dop met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919. In zeer goede staat.
J. Hovener. Poezen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 50er - 80er Jaren. Divers. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.
Zeer fraaie witgouden ring, 750/000, royal bezet met diamant. Bolle ring met een rij bezet met 5 briljant geslepen diamant, totaal 0,75 crt. De ruimte tussen en rondom de stenen is bezet met 35 brilja...
Bijzonder zakhorloge met fraaie beschildering op de wijzerplaat. Frans zakhorloge met snek, met een centrale secondewijzer en een kleine klokje voor het aangeven van de tijd. ø 55 mm. In goede staat
Oude Chinees porseleinen Familie Rose kruik met lampion optocht met musicerende Chinese kinderen en goud decor. Afmeting: 24,5 x 16,5 x 8 cm. In goede staat.
Franse eiken Barokkast. Circa 1770. Eiken massief, geheel uitneembaar. Op twee bolpoten, twee deuren, twee laden. Afgeschuinde hoeken. Afmeting: H 220 x 190 x 65 cm.
Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen ontbijtservies met bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, 18x kop/schotels, 17x gebaksborden. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, gemaakt uit schakels met een grillige bewerking. Voorzien van bakslot met veiligheid. Merk Finish, breedte 9 mm. 45 cm. ca 25,9 gram. Als nieuw