Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 835/000, met 11 tafellepels MT.: J.G.Grebe Rotterdam, jl.:F:1840, 6 tafelvorken, MT.:J.H. Bouscholte, 's Gravenhage,jl.:V:1830, 3 dessertlepels, MT.: Gebr. B.A. & J.F. van der Broek, ...
J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad met prachtige beschilderingen. ø 50mm. Uurwerk getekend: Wm. Howard, London. Gerestaureerd aan de kast. In goede staat
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Platinum horloge, Art Deco, met goud en o.a. diamant en similiestenen. Rechthoekige bewerkte kast, met o.a. diamanten, met gouden elementen, voorzien van een witte wijzerplaat met goudkleurige indexen...
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 83x Zilveren guldens van zeer goede kwaliteit. 66x Zilveren 2½ guldens. 2x Zilveren 2½ guldens, 1931 + 1937. 8x Zilveren 10 gulden munten. 4x Zilveren 50 gul...
18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...
W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Interieur met figuren. Met Empire lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ovaal zilveren dienblad, 830/000, met opstaande rand versierd met druiventrossen. 48x37cm. ca 1500 gram. getekend Bleyer. MT.: Deyhle Gebruder, Schwabisch Gemund. In goede staat
Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Fijn ankercollier met een ronde hanger voorzien van een rond gefacetteerde saffier met een mooie lichte blauwe kleur, ca 0,33 crt met een rand met br...
Witgouden armband, 585/000, met diamant. Witgouden slavenband uit vierkante buis, in het midden voorzien van een slag bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte. Totaal ca 0,17 ct. ...
Zilveren bestek met 6 koffielepels, 800/000, 12 vorken, 13 lothige, 9 vorken en sauslepel, 800/000, murbach Totaal ca 1716 gram. En 8 lepels en 4 vorken.o.a. F.Gely.
Zilveren bestek, 833/000, met 12 vorken en lepels, met gravure op de achterzijde van de steel, MT.: H.Helweg, Amsterdam, jl.:h:1867 en C. van Baarn, Schoonhoven, jl.: M:1896, 6 gebaksvorkjes, sauslepe...
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model met gedreven floraal decor met krullen, voluten, acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met figuren, geplaatst op een ovale voet met krulmotief. MT...
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen witte schotel. Witte glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 cm ø. In goede staat.
Witgouden klapcreolen, 585/000, met slag en een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, lengte 15 mm. ca 7,2 gram. Als nieuw
Zilveren tabakspot,833/000, Empire, deels voorzien van cannelures. Het deksel is getooid met de afbeelding van een dolfijn. Voorzien van tweetal grepen in de vorm van een leeuwenkop. Geheel geplaatst ...
Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...
Oud handbeschilderd Chinees porseleinen bord met Familie Verte en Europees jacht/goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, biesmarkschakel met bollen. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 12 mm, lengte 21 cm. ca 17,2 gram. In goede staat
Geelgouden schakelarmband, 585/000, met pennen. Armband met 4 rechthoekige platen met lijnbewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. ca 10,1 gram. Een enkel deukje verder in goede st...
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogels in medaillons, tekst, signature en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 35,2 x 35,6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.