Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Antieke Imari vazen
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

4x Antiek Imari porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 75 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse bordjes
Startprijs 75 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek gesigneerd Japans eierschaal porselein. Circa 1900. Vijf schotels en tien kopjes. Floraal, vogels, insecten decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR

Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.

Keramieken paard
Startprijs 35 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62790 + 69926
Resultaat: 150 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62790, NS 2445 en 1x Diesellok 69926, NS 2201, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Piko H0: 57460 + 57580-2
Startprijs 100 EUR

Twee loks Piko H0: 1x E-lok 57460, 189 027-6 en 1x Diesellok 57580-2, 2016 036-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin H0: 37317 + 34402
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 37317, DB 111 0956-6 en 1x E-lok 34402, DB 110 216-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63656 + 63490
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63656, NS 1113 en 1x Diesellok 63490, DB-AG BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Startprijs 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43396 + 04184 A
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43396, NS 5/600 en 1x E-lok 04184 A, NS 1601, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin H0: 3168 + 3324
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 3168, NS 1213 en 1x E-lok 3324, NS 1139 (botsneus), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks H0: Roco 59430, Fleischmann 4235
Startprijs 100 EUR

Twee loks H0: 1x Diesellok Roco 59430, SNCB/NMBS 5939 en 1x Diesellok Fleischmann 4235, DB 221 131-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks Piko H0: 59483 + 57485
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 59483, ACTS 7105 en 1x E-lok 57485, DHL 182 009-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks Piko H0: 57508 + 59400
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 57508, 218 084-0 en 1x Diesellok 59400, 843 093-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

20x Roco H0 Personenwagens
Startprijs 100 EUR

Kavel met 20 personenwagens van Roco, H0 spoor. Allen in goede staat

12x H0 Wagons
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 12 wagons van Roco en Fleischmann, H0 spoor. Allen in redelijk tot goede staat

Märklin/HAMO H0 34302
Resultaat: 40 EUR

Märklin/HAMO H0 34302, E-lok Re 446, Marklin/Hamo lok in doos van standaard Marklin uitvoering. In goede staat