Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring, goud op zilver
Startprijs 30 EUR

Grote ring, goud op zilver, 925/000, met grote vierkante steen, 26x26mm. met bewerkte zijkant en openband. ø 57. ca 20,3 gram. In goede staat

Lot plated (8x)
Startprijs 30 EUR

Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Barnsteen collier
Startprijs 30 EUR

Lange barnstenen ketting met diverse gevormde kralen. lengte 210 cm. ø 4-9mm. ca 93 gram.

Zilveren armband
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met bennetonschakel. Breedte 5,5 mm. ca 17,1 gram. ca 21 cm. In goede staat

Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

Metalen centuur met roze stenen
Startprijs 30 EUR

Fraaie geelmetalen ceintuur, gevlochten met ronde gezaagde elementen met roze stenen. breedte 7 cm. lengte 106cm.

Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

Zilveren armband met oranje stenen
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met oranje zirconia's. armband met vierkante schakels om en om bezet met een vierkant geslepen oranje zirconia's. Met karabijnhaak. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm. ca 15,6 gra...

Zilveren ring & oorbellen
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw

Verguld choker met zirconia
Startprijs 30 EUR

Sierlijke goldplated choker met een ankercollier en in het midden versierd met 6 ronde zirconia's, oplopend in grootte en centraal een peervormige steen. 42 cm. Nieuw

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 30 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Startprijs 30 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 30 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

Marcel de With, Modern abstract figuratief
Startprijs 30 EUR

Marcel de With. 2006. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

K. Vink, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 30 EUR

K. Vink. 20e Eeuw. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 30 EUR

Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Lot tin
Startprijs 30 EUR

Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek 5-delige tinnen mocca set
Startprijs 30 EUR

Vijf-delige antieke Oosterse tinnen bewerkte mocca set. Afmeting: 14 x 45 x 9,5 cm. In goede staat.

Antiek beursje (on-edel)
Startprijs 30 EUR

Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.

Oud gestoken masker
Startprijs 30 EUR

Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Art Nouveau vakverdeelschaal
Startprijs 30 EUR

Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Beeldje op houten basement
Startprijs 30 EUR

Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920
Startprijs 30 EUR

Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Houten kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Parfumhoorn
Startprijs 30 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

Lot oude speldjes
Startprijs 30 EUR

Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.

Antiek Engels bordenrek, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Oosters brons
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

2x Antieke bestekkisten
Startprijs 30 EUR

Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke wandlamp met spiegel, 1920
Startprijs 30 EUR

Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Landstorm militaria WO I documenten
Startprijs 30 EUR

Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...

5x Antieke/oude penningen
Startprijs 30 EUR

Vijf oude/antieke bronzen penningen. Bestaande uit: * Evangelische Kirche, Altpreusesen Union, Goldene Hochzeit. * Bronzen penning Griekse dame door Bertrand Andrieu (Fecit), 1895 Industrielle de Mul...

Lot houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

2x Oud Duits speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

Oude bijzettafel met tegels
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.

3x Italiaanse Peltro muizen
Startprijs 30 EUR

Drie Italiaanse Peltro muizen. Gesigneerd. Brons, vernikkeld. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Oud/antiek gestoken figuur
Startprijs 30 EUR

Oud/antiek eikenhout gestoken figuur. Vrouw met weefgetouw. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 17 x 13 cm. In goede staat.