Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Oud slingerglas met gravure. Groenendael en zwaan. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén mist tempelleeuw. Verder in goede staat.. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Antiek Art Deco keramieken lampetstel. Circa 1930. Afmeting: 32 x 35 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met goud en opaal. Een klemband met een klein blauw opaaltje, ø 4 mm, en geelgouden accenten. Breedte armband 4-7,5mm. Totaal ca 17,7 gram. In goede staat
Zilveren slavenband, 925/000, merk Quinn, met V-vromige bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en veiligheid. Breedte 5-18mm. ca 33,3 gram. In goede staat.
Zilveren horloge en broche, 835/000, horloge met opengewerkt floraal patroon en een broche van een trombone en hoorn. In goede staat
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 10-13-16 mm, met in een roze tint. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 57 cm. Nieuw
Zilveren suikertang, 835/000, met klauwpoten en bekroond met 2 molens met draaiende wieken. MR.H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:c:1962. 12 cm. ca 30 gram. In goede staat
Zilveren botermes en suikerschep, 833/000. Botermes met een fraai florale opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, jl.: G:1941, en een suikerschep met gegraveerde vleugelbak en get...
Rinkelband gemaakt uit jade. ø 9 mm, Grootte ca ø 60mm. In goede staat
Lot met een zilveren servetring en 3 vingerdoekringen, 835/000. Servetring met bijpassende vingerdoekring, rechthoekig gecontourneerd model met een bewerkte rand. gegraveerd M.J.de B. En twee ovale vi...
Zilveren klontjestang en bijpassende suikerschep, 835/000, klontjestang met klauwpoten en suikerschep met kolenbak. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9-10 cm. totaal ca 33 gram. In zeer goede staat
Pontiac horloge, met ovaal gecontourneerde stalen kast, met creme kleurige wijzerplaat. mechanisch. Voorzien van een zwarte band.
Pontiac horloge met een langwerpige kast uit staal en een rosé kleurige wijzerplaat en een zwarte band. mechanisch
Zilveren strooibus, 925/000, rond verlopend model met strooier met vaas.MT.:Holton & Allday, Birmingham, jl.: y:1923. ca 32 gram. ø34x80mm. Diverse deukjes verder in goede staat.
Zilveren manchetknopen, 835/000, rechthoekig model met vergulde geslepen details. 18x18mm. totaal ca 15,8 gram. In goede staat
Zilveren collier van filigrain bloemen met een broche in bloemvorm met koraal, 800/000. ø 43mm, lengte 45 cm. Totaal ca 24,9 gram. In goede staat
Zilveren visvork, 833/000, gecontourneerd model versierd met scherpe biedermeier graveringen. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: S:1851. 16 cm. ca 17 gram. In zeer goede staat
Zilveren bewerkte armband, 830/000, met 4 ovaal bewerkte zetkasten bezet met licht blauwe stenen. Breedte 14 mm. Lengte 19 cm. Totaal ca 13,9 gram. In goede staat
Armband gemaakt uit 5 pesetas munten. Brede armband met 4 uitgezaagde munten van 5 Pesetas,1878-1892. Breedte 3,5 cm, lengte 21 cm ca 72 gram.
Rond geslepen vergrootglas, ø 6 cm, in een verzilverd montuur met gedreven afbeelding van een vlinder versierd met 4 turkooisstenen en met een jade heft. 13,5 cm. In redelijk goede staat.
Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met gefacetteerde lunette, witte emaille wijzerplaat en bewerkte achterzijde. ø 22,5 mm.
Armband zilver plated met scharnier aan de onderzijde voorzien van twee gegraveerde slangenkoppen. Grootte 60x55mm. In goede staat
Zilveren suiker- en theeschep, 833/000, met getorste en gecontourneerde steel versierd met graveerwerk. De suikerschep is voorzien van een peervormige bak, J.H. van der Meulen, Joure en de theeschep h...
Kristallen kandijcoupe met omgeslagen rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000. MT.: W.Burger & zn, Haarlem. ø13x10cm. In goede staat
Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte 20 cm. In goede staat
Taartschep met gezaagde schep met graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerd zilveren heft, 800/000. met cartouche. 27 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. ca 9,1 gram. Nieuw
Drie stenen, een schijf agaat met hangeroog, een brok amber en een fossiel. 3,5x5cm en 6x4cm.
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Klemarmband, BWG, in het midden bezet met 3 cabouchon turkooisstenen. Breedte 33 mm.59x52mm. In goede staat
Collier van cultive parels, verlopend in breedte 3-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met steentjes. 47 cm.
Brede klemarmband, BWG, versierd met turkoois en koraal en drijfwerk met dieren. breedte 3-12 cm. Afghanistan
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...
Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.