Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
A.F. van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
Willem Karel Nakken. 1835 - 1926. Herder met paarden bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse Kieninger Biedermeijer-stijl notenhouten staande klok met bandintarsia. Met kwartierslag op acht gongstaven en seconden aanduiding. Juweliersklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 200 c...
Zilveren snekhorloge in beschermkast, 925/000. Klein model horloge met witte wijzerplaat met zwarte bewerking voorzien van een beschermkast met bewerkte rand. Uurwerk getekend: Edw. Prior, London, ron...
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snijwerk, volle zuilen, snekken en geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 210 x 134 x 63 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote witte design lamp. Gemerkt Martinelli Luce Design Gae Aulenti. Model 620, Pipistrello. Intalië 1965. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 835/000, met 11 tafellepels MT.: J.G.Grebe Rotterdam, jl.:F:1840, 6 tafelvorken, MT.:J.H. Bouscholte, 's Gravenhage,jl.:V:1830, 3 dessertlepels, MT.: Gebr. B.A. & J.F. van der Broek, ...
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad met prachtige beschilderingen. ø 50mm. Uurwerk getekend: Wm. Howard, London. Gerestaureerd aan de kast. In goede staat
Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 83x Zilveren guldens van zeer goede kwaliteit. 66x Zilveren 2½ guldens. 2x Zilveren 2½ guldens, 1931 + 1937. 8x Zilveren 10 gulden munten. 4x Zilveren 50 gul...
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Platinum horloge, Art Deco, met goud en o.a. diamant en similiestenen. Rechthoekige bewerkte kast, met o.a. diamanten, met gouden elementen, voorzien van een witte wijzerplaat met goudkleurige indexen...
Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...
18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Interieur met figuren. Met Empire lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen witte schotel. Witte glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 cm ø. In goede staat.
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, met 12 vorken en lepels, met gravure op de achterzijde van de steel, MT.: H.Helweg, Amsterdam, jl.:h:1867 en C. van Baarn, Schoonhoven, jl.: M:1896, 6 gebaksvorkjes, sauslepe...
Zilveren bestek met 6 koffielepels, 800/000, 12 vorken, 13 lothige, 9 vorken en sauslepel, 800/000, murbach Totaal ca 1716 gram. En 8 lepels en 4 vorken.o.a. F.Gely.
Witgouden armband, 585/000, met diamant. Witgouden slavenband uit vierkante buis, in het midden voorzien van een slag bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte. Totaal ca 0,17 ct. ...
Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Fijn ankercollier met een ronde hanger voorzien van een rond gefacetteerde saffier met een mooie lichte blauwe kleur, ca 0,33 crt met een rand met br...
Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model met gedreven floraal decor met krullen, voluten, acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met figuren, geplaatst op een ovale voet met krulmotief. MT...
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.
Ovaal zilveren dienblad, 830/000, met opstaande rand versierd met druiventrossen. 48x37cm. ca 1500 gram. getekend Bleyer. MT.: Deyhle Gebruder, Schwabisch Gemund. In goede staat
Witgouden klapcreolen, 585/000, met slag en een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, lengte 15 mm. ca 7,2 gram. Als nieuw
Zilveren tabakspot,833/000, Empire, deels voorzien van cannelures. Het deksel is getooid met de afbeelding van een dolfijn. Voorzien van tweetal grepen in de vorm van een leeuwenkop. Geheel geplaatst ...
Oud handbeschilderd Chinees porseleinen bord met Familie Verte en Europees jacht/goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden schakelarmband, 585/000, met pennen. Armband met 4 rechthoekige platen met lijnbewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. ca 10,1 gram. Een enkel deukje verder in goede st...
Geelgouden armband, 585/000, biesmarkschakel met bollen. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 12 mm, lengte 21 cm. ca 17,2 gram. In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogels in medaillons, tekst, signature en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 35,2 x 35,6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Societé Ceramique Maastricht Boerenbont servies. Circa 1900. Bestaande uit: 28 Borden, theekan, suiker/melk set, roomkannetjes, eierdoppen set, botervloot, 2 schalen, 3 hoge schalen, 3 de...
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Geelgouden armband, 585/000, gemaakt uit een bijbelslot met tussenschakels van jasseron. Met ronde golvend bakslot met graveerwerk. Breedte 20 mm. lengte 20 cm. ca 15,8 gram. In goede staat
Antieke Engelse eikenhouten met messing waterklok met opschrift 'H. Anderson Fecit ye ancient towne Bath, Anno Dom. 1707'. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Rest bestek, zilver, 800/000, met diverse tafellepels, 2 vorken, 2 vleesvorken, 12 ijslepels, 9 gehamerde borrellepels, 4 koffielepels en een petitfour schep. Diverse modellen. totaal ca 1360 gram. In...
C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat
Zeer gave antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier kuifkast. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 219 x 123 x 46 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.
1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren schaal 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met gezaagd floraal decor en voorzien van bewerkte grepen met schelpdecor. De schaal is geplaatst op 4 poten met putti.38x20x9 cm. ca 923 gram...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 925/000, op dienblad, 800/000. Ovaal gecontourneerd dienblad met filetrand met daarop een koffiekan, melkkan en suikerbak met getorste bewerking geplaatst op gekrulde poten. MT.: Wil...
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel. Bestaande uit: Josef, Maria, kindje Jezus, twee engeltjes, vier schaapjes, os, ezel, twee herders en de drie koningen + belletjes. Afmeting: 4 - 21 cm. In goede...
Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Louis Philippe open bonheur met geeboniseerd lijstwerk + snijwerk, met ranken en vogel. Circa 1860. Afmeting: 52 x 206 x 140 cm. In goede staat.
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon schaal met gecontourneerde omranding en verzamelaars etiket 'Chinese Art - New York'. Afmeting: 3 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Ed. K. Mogelijk Edzard Koning. Circa 1940. Dorpsgezicht met wilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm.In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
Antieke zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en deels gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram. In redelijk goede staat
Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.
18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen penselenpotten met Chinese godheden in hemel. Eén vaas haarscheur, andere goed. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Twee-delig. Eén-deurs, met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 220 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Laat 19e eeuws nachtlicht Tournant klok. Historisme. 1880. Compositie metaal. Functie niet getest. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.