Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Japanse Imari kommen, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met florale/rotsen decor. Afmeting: 7,7 x. 15,5 cm ø. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor. Floraal/goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Aparte oude Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Twee aparte oude Chinees porseleinen zes-kantige kopjes met figuren, floraal en goud decor. Zes-tekens bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees kussen
Startprijs 75 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen kussen met mangaan kleurige landschappen decor en tekens. Afmeting: 14,7 x 11,7 x 6 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met tekst, figuren en bamboe decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 29 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 75 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenvaas met florale decor + tekens. Gelithografeerd. Rood bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x 12,5 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schotels, floraal/figuren/goud decor. Eén kopje, floraal/goud decor. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 400 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

15x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse bordjes met tuin decor. Eén Quan Lung schaaltje, gecontourneerd. Eén capucijner schaaltje met zilveren montuur, chips. Afmeting: 11 -...

Chinees Familie Rose bord
Startprijs 75 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Startprijs 100 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Kantonese schotel, 1900
Startprijs 35 EUR

Oude Chinese Kantonese zware schotel met krijgers en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 4,5 x 29,5 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees agaat sierstuk
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees agaat gesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Antieke kapotte Chinese celadon vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.

Meissen servies
Startprijs 450 EUR

Duits Meissen porseleinen deelservies met gele rozen en goudrand. Bestaande uit: Theekan, melk+suiker, drie borden, drie kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes
Resultaat: 650 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 60 EUR

Zeer klein oud Chinees Yixing theepotje met florale en emaille decor. Geen bodemmerk. Afmeting: ø 5,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese trekpot
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.

10x Antieke Chinese kop/schotels, 1880
Resultaat: 130 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels met vazen en landschappen decor. Circa 1880. Drie schotels haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.

3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...

Oude Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Familie Rose kommen
Startprijs 1.000 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose kommen met gele glazuur, florale decors en bodemmerk. Eén kom haarlijn. Afmeting: 6,2 x 14,8 cm. ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinees porseleinen Quang Yin
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Eén bloem beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Oude hangbloempot
Startprijs 50 EUR

Oude blauwe keramieken hangbloempot met floraal Chinees decor. Bovenrand haarlijn. Afmeting: 24 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese olielampjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen olielampjes met monturen. Afmeting: 10 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met figuren decor en tekst op deksel. Afmeting: 28 x 12,5 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Chinese kommen
Startprijs 90 EUR

Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Eén maal celadon Vungtau Cargo. Eén maal Familie Verte met geel, bodemmerk. Eén maal oranje-wit floraal, vleermuizen, bodemmerk. Afmetin...

4x Kantonese borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren, floraal en goud decor. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Verte kom
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met bodemmerk en symbolen decor. Afmeting: 3 x 7,4 cm ø. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinese spekstenen lakstempel op houtgestoken basement. Bewerkt met landschap decor en goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met karperdecor. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal bolvaasje met grijs matte glazuur en zes-tekens bodemmerk. Eén maal Chinese kom met tuin decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 10,5 cm ø / 5 x 10 cm ø....

Oude Chinese voetschaal
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie oude porseleinen kommen op hoge voet. Diverse decors en bodemmerken. Afmeting: 11 x 15,3 cm ø + 10,3 x 17,5 cm ø + 18,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap, tekst en bodemmerk. Afmeting: 23 x 16,2 cm ø. In goede staat.

Theepot in teckelvorm, 1920
Startprijs 80 EUR

Leuke antieke keramieken theepot in de vorm van een teckel. Nr. 6703 B. Circa 1920. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bordjes met goud en florale decor. Eén bordje minimale chips. Afmeting: ø 16 - 16,5 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Startprijs 80 EUR

Twee oude handbeschilderde Chinees porseleinen gemberpotten met figuren in landschappen decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.

2x AntiekeJapanse kandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma kaarskandelaren. Floraal, roze. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Porseleinen ballerina's
Resultaat: 90 EUR

Twee porseleinen ballerina's. Met goud/bloemen decor. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.

Porseleinen bord met Corneille decor
Startprijs 80 EUR

Porseleinen bord met Corneille decor. Verso ook handsignatuur. Circa 1980 - 1990. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Chinees dekseldoosje met tekens
Startprijs 500 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos met rood-goud decor, tekst op deksel en bodemmerk. Met groene glazuur. Afmeting: 4 x 5,6 x 4 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten zonder deksel. Eén maal groot, floraal met vogel en tekst decor. Eén maal landschap decor rondom. Bakfout. Afmeting: 14,5 - 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 7 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 50 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese mangaan rode kom
Startprijs 700 EUR

Grote oude Chinees porseleinen mangaan rode kom met florale decors + craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 20,6 cm ø. In goede staat.

Paar Japanse bekers, 1900
Startprijs 150 EUR

Twee zeldzame antieke Japans porseleinen bekers met olifanten kop, kind + konijn. Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met bodemetiket. Afmeting: 7 x 30 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

Oude Chinese gemberpot
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met karpers en krab op deksel. Afmeting: 23 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinese knobbelvaas op sokkel
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en witte rand. Afmeting: 17 x 9,8 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogels in landschap decor en cracked ice glazuur. Twee haarscheuren. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In redelijke staat.

Swatow kom, 17e eeuw
Resultaat: 70 EUR

17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Engels servies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...

4x Delfts Fayence
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Delfts polychrome Fayence. Bestaande uit drie vazen + één bord. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence wandborden
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.

Antiek Japans serviesje, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans porseleinen deelservies. Circa 1900. Bestaande uit: 5x kop en schotel, 4x borden en 1x suikerpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 9 -18 cm. In goede staat.

5x Gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse oude Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 33 cm. In goede staat.

7x Europees porselein
Startprijs 50 EUR

Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...

8x Oud/antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 110 EUR

Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...

Oud Chinees waterbakje
Startprijs 350 EUR

Oud Chinees porseleinen waterbak met bijen decor. Signatuur + bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinese plaquettes in lijst
Startprijs 500 EUR

Drie oude Chinees porseleinen plaquettes in originele houten lijsten. Familie Rose figuren decors met tekst en symbolen. Afmeting: 24 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese theepotten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 80 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenschotel. Ook van onderen draken decors en bodemmerk. Fijne beschildering. Afmeting: 4,2 x 17,6 cm. In goede staat.

4x Antieke Kantonese/Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke Kantonese/Chinese vazen met krijgers decor. Twee groten gaaf. Eén kleinere gelijmd. Eén kleinere chip. Afmeting: 19 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Japanse bloempot
Resultaat: 25 EUR

Oude Japanse porseleinen bloempot met florale en draken decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In goede staat.

2x Kantonese kommen, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.

Oud Chinees bord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Geisha's in interieur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...

Oude Chinese penselen houder
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenhouder met tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13,2 x 10,2 cm ø. In goede staat.

Lot divers goudsteen
Resultaat: 20 EUR

Lot divers antiek goudsteen + Engels keramiek. Circa 1870 - 1900. Bestaande uit: Vier schenkkannen (waarvan één beschadigd), suikerpot (goed), kastkom (gelijmd), twee kommen op hoge voet (goed). Afmet...

Chinees Familie Rose waterpotje
Startprijs 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose waterpot. Floraal. Afmeting: 8 x 12,8 cm ø. In goede staat.

4x Chinese Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud Chinees theeservies. Drie maal Yixing theepotten. Eén maal Blanc de Chine theepot. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

3x Meissen, divers
Startprijs 90 EUR

Drie maal Duits Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Asbak, schaaltje en vaasje. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal theepot oranje/blauw floraal met bodemmerk. Eén maal rood/witte octagonale vaas met bodemmerk. Afmeting: 21 - 29,5 cm. In goede staat.

Antiek spekstenen figuur, Lachende Chinees
Resultaat: 135 EUR

Groot antiek Chinees spekstenen figuur. 19e Eeuw. Lachende Chinees met dier. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Delftse Fayence schotel, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...

Antiek Boerenbont servies, 1900
Resultaat: 375 EUR

Groot antiek Societé Ceramique Maastricht Boerenbont servies. Circa 1900. Bestaande uit: 28 Borden, theekan, suiker/melk set, roomkannetjes, eierdoppen set, botervloot, 2 schalen, 3 hoge schalen, 3 de...

Delfts kaststel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.

5x Oude jade amuletten
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude Chinese jade amuletten. Divers. Met draken, aap, buffelkop, figuur. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse Staffordshire figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen Staffordshire figuren. Figuren op bok. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Chinees terracotta varken
Resultaat: 80 EUR

Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese witte schotel
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen witte schotel. Witte glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yixing theepotten met florale decor + bodemmerken. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Antiek keramieken figuur, Spelende honden
Startprijs 80 EUR

Antieke keramieken figuur. Twee spelende Sint Bernard puppies. Bronskleurige glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese Foo-honden
Resultaat: 225 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oude Chinese dekselpotjes
Resultaat: 85 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

3x China (divers)
Startprijs 60 EUR

Drie maal China. Bestaande uit: Twee tempelleeuwen van jade. Eén natuurstenen penselenpot met bamboe decor. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.