Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

9x Jade stukken
Resultaat: 170 EUR

Negen oude Chinese jade amuletten, snijstukken. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

8 Delen divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, in-compleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goe...

Oude Chinese vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen craquele glazuur en oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese Celadon vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....

4 Delen oud Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. Eén maal kom met lichtgele craquele glazuur. Eén maal dekselkom met grijs craquele glazuur. Eén maal schaaltje met grijs craquele glazuur. Eén maal celadon glazuur fl...

Chinese Familie Rose schaal
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

Antieke Volkstedt porseleingroep, 1925
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep. Moeder met kind en poes. Circa 1925. Eén vingertop er af. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Qung Lung schotel
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Frans porseleinen bloempot, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde Frans porseleinen bloempot met onderschotel. Met decor van landschap met herder, herderin en vee. Blindmerk P. Afmeting: 23 x 23,8 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en paauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans serviesgoed
Startprijs 40 EUR

Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 25 EUR

Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Antiek lampetstel, 1930
Startprijs 30 EUR

Antiek Art Deco keramieken lampetstel. Circa 1930. Afmeting: 32 x 35 cm ø. In goede staat.

3x Antiek keramiek
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma vaas
Startprijs 40 EUR

Bijzondere, kleine fijn beschilderde Japanse Satsuma vaas met oren en waterlelie/vissen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Rosenthal pijpvaas, 1900
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen pijpvaas met goud decor. Björn Wiinblad. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Franse Samson vaas, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Franse Samson porseleinen vaas met florale decor en octagonale voet. Bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

3x Antieke Duitse Westerwald kannen, 1900
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Duitse historisme steengoed Westerwald kannen. Circa 1900. Eén kan heeft chips bovenrand. Circa H 19 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse Imari plantenhanger
Startprijs 130 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen plantenhanger met bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 34 cm ø. In goede staat.

Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR

Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke Limoges theepot met onderstel
Resultaat: 160 EUR

Antieke handbeschilderde vier-delige Limoges porseleinen theepot met comfoor. Met landschappen, floraal en goud decor. Porseleinen brandertje oortje los erbij. Verder in goede staat. Afmeting: 25 cm.

Porseleinen sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 85 EUR

19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.

Majolica briefverzwaarder, 1900
Startprijs 70 EUR

Majolica briefverzwaarder. Jachthond. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Japanse kom, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale Familie Verte kom. Floraal. Craquele/haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 14 x 13,5 cm. In redelijke staat.

4x Oude Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met vaas decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Bisquit porseleinen lampenvoet
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

3x Petrus Regout bordjes
Resultaat: 30 EUR

Drie zeldzame Petrus Regout Maastrich bordjes met drakendecor. Dragon. Circa 1900. Afmeting: 16,8 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren decor + floraal. + bodemmerk. Afmeting: 20,3 cm ø. In goede staat.

Porseleinen figuur, Edele dame
Startprijs 40 EUR

Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Royal Dux figuur, Papegaai
Startprijs 80 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen papegaai. Circa 1920. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap en pagode decor. Drie borden lichte chips rand. Eén bord gaaf. Afmeting: ø 20,8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

4x Oude apothekerspotten
Resultaat: 40 EUR

Vier oude apothekerspotten. Twee maal oud Delft. Eén maal Zenith. Eén maal groot, 19e eeuws. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein, 1900
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één beschadigd. Circa 1900. Eén trekpotje, emaille floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek aardewerk, 1900
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...

Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel
Startprijs 90 EUR

Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur. Visser aan stuurwiel. Circa 1900. Gemerkt Austria en nummers. Stukje stierwiel af. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud/antiek Japans porselein
Startprijs 70 EUR

Vier maal oud/antiek Japans porselein. Bestaande uit: Twee bolle vaasjes met tuin decor, bodemmerk, op houten consoles. Eén plat schaaltje met landschap decor. Eén celadon vaas met vogels op bloesemta...

8x Oude Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.

4x Antieke spekstenen figuren
Startprijs 40 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen gesneden figuren. Foo-honden. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse borden, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japans porseleinen borden. Circa 1900. Eén maal draken decor. Eén maal figuren decor, haarlijnen bodem. Afmeting: 21,3 - 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang XI gemerkte sierschotel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.

2x Oude Blanc de Chine siervazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Blanc de Chine porseleinen open gewerkte vazen met florale decor. Op houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot van 3 oude/antieke Oosterse agaten
Startprijs 50 EUR

Lot van drie oude/antieke Oosterse agaten. Kommen, divers. Afmeting: 6,5 - 10 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese jade figuren op console
Startprijs 90 EUR

Twee oude/antieke Chinese jade figuren op houten console. Eén maal Chinese vrouw. Eén maal lachende boeddha. Afmeting: 9 - 6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselkom
Startprijs 100 EUR

Antieke zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met zes bodemtekens. Met florale en goud decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip rand deksel. Afmeting: 13 x 16 cm ø. In goede staat.

Duitse Meissen schaal
Startprijs 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen schaal. Met handgeschilderd roze rozen decor en gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eerste keus. Afmeting: 3,5 - 28 cm ø. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen + schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Perzische vaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinees bord , 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese schotel
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen schotel met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: ø 28,5 cm. In goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Startprijs 50 EUR

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.

2x Chinese bolvazen
Startprijs 175 EUR

Twee Chinees porseleinen bolvazen met florale/vlinder/vogel decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 19e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.

Antieke Japanse rijstkom
Startprijs 250 EUR

Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: 6,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Kang Xi schenkkan, 17e - 18e eeuw
Startprijs 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi melkkan met antiquiteiten. Afmeting: 11,5 cm. Gerestaureerde bodemrand. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Chinese Kang Xi theepot, 17e eeuw
Startprijs 450 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met zotjes op deksel en florale decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 13 x 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Oud/antiek Chinees sierschotel
Resultaat: 190 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Startprijs 120 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

1x Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat, Grote oude Chinese Yixing theepot, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staa...

Chinese gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese kopjes
Startprijs 120 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kopjes met draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7,5 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese kopjes
Startprijs 150 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kopjes met hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 mx 7,6 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese klapmuts kom
Startprijs 280 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte klapmuts kom, met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,5 x 20,8 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek jade (6x)
Startprijs 150 EUR

Zes delen oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Amuletten et cetera. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek jade (7x)
Startprijs 150 EUR

Zeven oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Onder andere: Medaillons, figuren, armband. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 200 EUR

Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren, vleermuizen et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Franse bokaalvazen, 1900
Startprijs 125 EUR

Twee grote antieke Franse porseleinen bokaalvazen met blindmerk D. Figuren en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Franse vazen, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Eén vaas scherf gelijmd. Eén vaas chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

2x Oude Chinese potten
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

8x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Acht stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloempot decor. Gemerkt De Klauw en drie eikels. Afmeting: 31 - 24 cm. In goede staat.

Bing en Grøndahl schaal
Startprijs 50 EUR

Deense Bing en Grøndahl porseleinen schaal met meeuwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Bisquit porseleinen veulen
Startprijs 100 EUR

Duits bisquit porseleinen Fürstenberg veulen. Ontwerp Alb. Hinrich Hussmann. 20e Eeuw. Minimale chip hoef. Afmeting: 16 x 28 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rood bodemmerk en kleurrijke figuren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde vaas met figuren in landschap + goud decor. Blindmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Grote Delfts blauwe Fayence schotel, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence schotel met florale decors. Gemerkt met bijl. Twee chips. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

Imari bloempot
Startprijs 250 EUR

Prachtige grote Imari porseleinen bloempot met zes-hoekige vlakken. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 35 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 125 EUR

Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk, goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel...

Porseleinen figuur, Eendenstel
Resultaat: 50 EUR

Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 75 EUR

Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

2x Antieke Villeroy en Boch vazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke Villeroy en Boch, Bonn vazen met landschappen decors. Circa 1900. Afmeting: 47 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Imari potten + consoles, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse drie-delige Imari porseleinen dekselpotten met consoles. Eén deksel gelijmd. Met tuin en Foo-honden decor. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.