Antieke Societe Ceramique Maastricht keramieken Jugendstil klok met ijsvogel in de winter decor. Circa 1915. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1870. Compositie metaal. Nieuwe goudlak, stukje af. Vrouw met fakkel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse eikenhouten pendule met grote bronzen bel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse glaspendule met gelakt hout en messing. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Kleine Warmink eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Leuk klein antiek Frans albasten klokkenstel met Sevres plaquette en messing. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Oude messing lantaarnklok met ankergang en slagwerk op grote bel. Afmeting: 37 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Dubbele messing reiswekker met Sevres-stijl plaquettes,klok en barometer. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 12 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande klok. Circa 1820. J.E. Hidd Whitby. Met eiken en intarsia. Plated en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Wijzer weg. Functie ni...
Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten tafelklok met verguld brons. Groot uurwerk, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Oude compositie metalen mysterieuze klok. Tweede helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Italiaans drie-delig bronzen klokkenstel met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek zwart marmeren klokkenstel met citadel koepels en volle zuilen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Enkele chips + beschadigingen. Afmeting: 30 - 34 cm. In re...
Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander kolompendule met getorste zuilen. Lichte fineerschades, wijzerplaat beschadigd. Uurwerk vervuild. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Oud Schwarzwald klokkenmannetje. Compositie metalen klokkenmannetje. 20e Eeuw. Opdraaiveer defect. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 41 x 30 x 14 cm. In goede staat.