Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke serpentijn regulateur, 1860
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, 1725
Startprijs 250 EUR

Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Antieke Duitse staande klok, 1920
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande bolkop klok met snijwerk, messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.

Staande Engelse klok, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok, 1890
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker en speelwerk. Cylinder met kam. Circa 1890. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.

Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoeltjesklok met spillegang en wekker. Originele polychromie. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...

Antieke Franse bureauklok, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Franse bureauklok, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse vergulde bureauklok met wekker. Boer met kruiwagen. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.

Romantische Franse pendule, 1860
Startprijs 180 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Franse wandklok, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. E. Cartoux a Carpentras. In goede staat.

Antieke klokkendrager, 1900
Resultaat: 800 EUR

Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 31 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Franse pendule met schrijver en zwart marmer. Circa 1880. Historisme. Compositie metaal. Bij engel mist één vleugel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 60 x 41 x 2...

Engelse Bracket klok, 18e eeuw
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...

Antieke Pfeilkreuz tafelklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Miniatuur Vorderzappler, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer kleine 19e eeuwse miniatuur Vorderzappler met parelmoer. Glazen stolpje mist. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje. Slinger mist. Le Roy a Paris. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Le Roy parelmoer Hinterzappler
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje met glazen stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Plated 19e eeuws miniatuur Vorderzappler klokje onder glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antieke Pfeilkreuz tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halve zuilen. Halfuur-slag op gongspiraal. Bovenste tol mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met ridder te paard. Compositie metaal met marmer. Goudkleurig. Stuk los erbij. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.

Antieke Junghans klok, 1915
Startprijs 100 EUR

Antiek vergulde messing Art Nouveau, Jugendstil klok met marmer. Circa 1915. Junghans uurwerk origineel. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Oude Warmink tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Oude wortelnoten Warmink tafelklok met brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 185 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en originele polychromie. Bovenste gietstuk los erbij. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Oude Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse notenhouten Westminster Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Oude mini-reiswekker
Startprijs 150 EUR

Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Duitse bolkop staande klok, 1920
Startprijs 200 EUR

Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing gewichten, wijzerplaat en slinger. Geslepen glas. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

Antieke Duitse staande klok
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse 19e eeuwse staande klok. Huwelijk tussen Schwarzwald uurwerk en Biedermeier berkenhouten klokkast. Wormbeval. Afmeting: 240 x 50 x 26 cm. In matige toestand.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.

Staande Junghans klok, 1930
Startprijs 150 EUR

Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke klokkendrager, 1900
Resultaat: 600 EUR

Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Franse bureauklok, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen bureauklok met jachthond. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Antieke Franse bureauklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen bureauklok met vrouw en emmer. Eén wijzer weg. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Franse bureauwekker/kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Aparte Franse houtgestoken bureauklok met kaarskandelaar en foto. Circa 1915. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Franse neogotische kathedraalklok
Resultaat: 100 EUR

Neogotische Franse compositiemetalen kathedraalklok met monnik (automaat) die aan de belkoord trekt. Monnik zit los. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bureauklok, 1880
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...

Bureauwekker, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...

Antieke Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Kleine staande klok
Startprijs 150 EUR

Kleine notenhouten staande klok. Miniatuur. Met achtdaags-uurwerk, half-uurslag op bel. Pfeilkreuz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke Franse bureauklok, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Antieke rozenklok, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse handbeschilderde rozenklok. Circa 1900. Afmeting: 28 x 39 x 10 cm. In redelijke staat.

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...

Friese stoelklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.