Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.
Porseleinen pop, Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar. Haar lijf is van leer, maar de onderarmen en benen zijn weer van porselein. Een bijzonder exemplaar. Antiek...
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.
Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.
Pop van papier-maché met een laagje was er over, (Zogenaamde wax-over) ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een originele pruik van schapenvacht en een stoffen lijf met benen en onderarmen van papier-maché...
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...
Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen. Lengte 28 cm.Käthe Kruse-pop, de zogenaamde Bade-baby. Gemaakt tussen 1963 en 1974....
Antieke Jugendstil poppenwagen met lederen kap, houten handvaten en originele beschildering. Circa 1915. Afmeting: 87 x 80 x 35 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...
Set van vijf originele Duitse antieke bisquit porseleinen poppen in originele doos + originele kleertjes. Onbespeeld. Circa 1900. Afmeting: 26 x 40 x 8 cm. In goede staat. Lengte: 20 cm.
Twee oude Tarzan bundel strips. Nederlandse uitgave van Hfl. 0,35 cent per stuk. Afmeting: 27,5 x 36,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse blikken Schuco speelgoedauto. Patent Magico-Auto 2008. Made in U.S. Zone. Germany. Met sleutel. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Hollandse blikken speelgoed NS-trein met batterij functie. Met rails. Circa 1950. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude speelgoed auto's. Eén maal Gana, Opel Rekord. Eén maal Lion Car, Opel Record. Eén maal J.M.K. France, H.P. Citroën. Bespeeld. Afmeting: 7,5 - 9 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62837, OHE 270 081 en 1x E-lok 63668, EINST. E 189 988-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Mooie grote antieke kinderwagen met gaaf vlechtwerk, hoge wielen, bladveren en lederen kap. Circa 1900. Afmeting: 137 x 116 x 57 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke poppenmeubels + winkel. Circa 1920 - 1940. Bestaande uit: Keuken met buffet, tafel, stoelen, kinderwinkel met diverse lades etc. Afmeting: 7 - 100 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Walterhausen T.P.T. nr. 1. Circa 1910. In goede staat.
Groot lot militair Solido ijzeren speelgoed + soldaten. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met gelede lichaam en echt haar pruik. 1894. Am. Dep. Ogen weg en bakfout. Afmeting: L 34 cm. In redelijke staat.
Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Divers. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.