19e Eeuwse Franse handgeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Later geëlektrificeerd. Eén chip bij basement. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met Foo-hond, drakenkoppen en florale decor. Afmeting: 15 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing buiten kranen. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Oude metalen Walther rekenmachine. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.
Twee maal oud malachiet. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flacon met Amor engelen + parfum verstuiver met Amor engelen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schemerlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 40 cm ø. In goede staat.