Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse handgeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Later geëlektrificeerd. Eén chip bij basement. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

Oude Duitse globe
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Taxidermie, Havik + goudfazant
Resultaat: 70 EUR

Twee maal geprepareerde vogels. Eén maal goudfazant + één havik. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Japanse wierookbrander
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met Foo-hond, drakenkoppen en florale decor. Afmeting: 15 x 13 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke messing buiten kranen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote antieke messing buiten kranen. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Oude Walther rekenmachine
Resultaat: 70 EUR

Oude metalen Walther rekenmachine. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 13 cm. In goede staat.

2x Tuindecoratie
Resultaat: 70 EUR

Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot antiek grijs emaille (7x)
Resultaat: 70 EUR

Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel
Resultaat: 65 EUR

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke snuiftabakdoos, 1900
Resultaat: 65 EUR

Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.

3x Oud messing
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

2x Kerkelijke kaarskandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

8x Oude messing kleerhaken
Resultaat: 60 EUR

Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil olielamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antieke Majolica Jugendstil petroleumlamp. Majolica reservoir gelijmd. Circa 1915. Afmeting; 55 x 25 cm. In redelijke staat.

2x Tinnen kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén gerestaureerd. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke vier-delige haardset van ijzer. Circa 1900. Afmeting: 80 x 37 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke bouilloires, 1900 - 1920
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

3x Antiquarische Duitse boeken
Resultaat: 60 EUR

Drie antiquarische Duitse boeken. Eén maal Predigen auf alle Sonntage des ganzen Jahres. Joseph Haberforn von Habersfeld, Breslau 1780. Eén maal Predigen über dem Catechismas auf alle Sonn und Festtag...

2x Oud malachiet
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oud malachiet. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flacon met Amor engelen + parfum verstuiver met Amor engelen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

2x Chinese schemerlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen schemerlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 40 cm ø. In goede staat.

3 Parker pennen (rood)
Resultaat: 60 EUR

Set met 3 Parker pennen model Sonnet met 2 balpennen en een vulpen. In goede staat