Grote Herend porseleinen dekseldoos met florale, vlinder en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Kleine fineerschades. Afmeting: ø 40 x 58 cm. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: 19e Eeuwse brillenkoker, dekseldoos (gelijmd), schaaltje, houder (imitatie). Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: 45 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Oude dames bontjas van nerts. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse miniatuurschildering. Naakte dame op ivoor. Met schildpadlijst. Schilderwerk iets verpoetst. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10 cm. In redelijke staat.