Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Delige haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.

Antieke haardset, 1880
Resultaat: 30 EUR

Antieke drie-delige gietijzeren historisme haardset met putti. Circa 1880. Afmeting: 51 x 20 x 22 cm. In goede staat.

3-Delige haard voorzet
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke vier-delige haardset van ijzer. Circa 1900. Afmeting: 80 x 37 x 25 cm. In goede staat.

Bloempot op zuil, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote cement gegoten zuil met 19e eeuwse cement bloempot. Vogel decor. Beschadigd. Afmeting: 116 x 54 cm. Beschadigd. In redelijk/goede staat.

Antieke haardplaat
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Annotatie 1644 Hollandia pro patria. Gerestaureerd. Afmeting: 94 x 72 cm. In goede staat.

Antieke haardplaat
Resultaat: 140 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met druivenranken. Gerestaureerd. Afmeting: 90 x 75 cm. In redelijke staat.

2x Antieke bouilloires, 1900 - 1920
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Vijzel en uitgewerkte noot
Startprijs 60 EUR

Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

9x Aziatica/China (divers)
Resultaat: 50 EUR

Negen maal diverse Aziatica/China. Bestaande uit: Twee natuurstenen quadrichons. Eén natuurstenen quadrichon. Zes natuurstenen boeddha's. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2x Japanse bronzen vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2x Chinese replica wapens
Startprijs 75 EUR

Twee Chinese replica bronzen ceremoniale wapens met stenen belijmd. 21e Eeuw. Afmeting: L 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese bronzen vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen vaas met drie figuren en draak. Bodemrand iets los. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Dekseldoos van hoorn of bakeliet
Resultaat: 80 EUR

Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met vuurspuwende draken, florale en vogel decor. Gaatje onderin, ten behoeve van lampenkabel. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen offerkom
Startprijs 80 EUR

Vroege antieke Chinese bronzen offerkom. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Oude Chinese/Japanse lampen
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Japanse cloisonne siervazen met draken en paradijsvogels. Meiji. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Hoornen bootjes met figuren
Startprijs 35 EUR

Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Lot Afrikaans (15x)
Resultaat: 80 EUR

Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.

8x Antiquarische albums (voetbal)
Resultaat: 180 EUR

Acht antiquarische albums met voetbal verzamelkaartjes. Twee maal tweehonder vooraanstaande voetballers, competitie 1931-1932 K.N.V.B. Miss Blanche album, K.N.V.B. B-elftallen, derde serie. Goal 2, vo...

Antieke cloisonné dekselpot, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees cloisonné dekselpot met vergulde Foo-hond en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse bijbel, 1884
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Hollandse lederen bijbel. Te Haarlem, Johannes Enschede en Zonen 1884. Afmeting: 23 x 9 x 15 cm. In redelijk/goede staat.